Domov / Nábytok / Skrine a komody / Šatníkové skrine

Šatníkové skrine dub sonoma

Svetlý dekor duba sonoma je aktuálnym nábytkárskym hitom. Dobre vyzerá na veľkých plochách, ale aj v kombinácii s bielou alebo so zrkadlami. Čítať ďalej

SKRIŇOVÉ PROGRAMY

Dostatok úložného priestoru je základom čistého a usporiadaného domova. Je však najvyšší čas nahradiť nevzhľadné krabice a zakladače sadou moderných a praktických skríň.
Všetky programy
Dekor:
Dostupnosť
Cena
Zobraziť 63 produktov podľa Máme pre vás 63 produktov
Šatníkové skrine s dekorom duba sonoma
Dubový dekor skriniam pristane na väčšine plôch a v detailoch. Veľa našich modelov to vie a bielu s dubom pôsobivo kombinuje. Na výber sú šatníkové skrine s otočnými dverami alebo posuvnými dverami, zásuvkami a delenými skrinkami.
Ešte väčšiu flexibilitu ponúkajú skriňové programy. Súčasťou niektorých sú aj rohové skrine a ďalšie kusy úložného nábytku na jednotné zariadenie celej miestnosti. Usporiadajte si veci tak, aby ste k nim získali čo najrýchlejší prístup.
Na výber sú dubové šatníkové skrine so šírkou 60–360 cm a výškou až (takmer) do stropu. Korpusy, dvere a police sú vyrobené z odolných laminovaných drevotriesok, ktoré sa veľmi dobre udržujú. Vnútorné vybavenie skríň dopĺňajú už spomenuté zásuvky a šatníkové tyče. Samotná fólia s dekorom je veľmi odolná a bude slúžiť vášmu bytu veľa rokov.
Ako vybrať šatníkovú skriňu
Všetky skrine v dube sonoma majú jednoduchý, nadčasový dizajn, ktorý je vhodný do bytov rôznych veľkostí a tvorivých ambícií. Väčšinu našich šatníkových skríň môžete použiť aj v kombinácii so staršími kusmi vášho súčasného nábytku.
Výrobky expedujeme rozložené v plochých balíkoch. AK sa vám do auta nezmestia, neváhajte využiť naše dopravné služby. A pokiaľ sa vám nechce ani do montáže, ľahká pomoc. Montujeme radi, rýchlo a lacno.
 

Inspirujte se

Objavte výhody lavíc do predsiene

Predsieň je ako obal knihy. Je to prvý priestor, ktorý uvidia vaši hostia pri vstupe do bytu. Predsieň by ich mala privítať vrelou a príjemnou atmosférou, preto je jej správne zariadenie kľúčové. Aby si mohli odložiť oblečenie a vyzuť topánky, nemala by tam chýbať lavic…

Koberec do kuchyne: čo sú plusy a mínusy tejto voľby

Otázka koberca do kuchyne rozdeľuje spoločnosť na dva tábory. Jeden naň nedá dopustiť, druhý by si nedal koberec do kuchyne za žiadnu cenu. Aby sme vám pomohli so správnym rozhodnutím, spísali sme výhody aj nevýhody kuchynského koberca. A pridáme praktické rady, na ktor…

Konferenčný stolík: čo zohľadniť pri výbere?

Aká by to bola obývačka bez konferenčného stolíka? Výber toho správneho však môže byť poriadna fuška. Stolík by mal štýlovo zapadnúť do interiéru, plniť svoju funkciu a zároveň zodpovedať špecifikám domácnosti a jej členov. Čo by ste mali zohľadniť pri jeho výbere?

Filtry

Dekor:
Antracitová
Béžová
Biela
Červená
Čierna
Čiernobiela
Hnedá
Modrá
Priesvitná
Prírodná
Ružová
Sivá
Viacfarebná
Zelená
cm
cm
cm
cm
cm
cm