Domov / Nábytok / Skrine a komody / Šatníkové skrine

Šatníkové skrine dub sonoma

Svetlý dekor duba sonoma je aktuálnym nábytkárskym hitom. Dobre vyzerá na veľkých plochách, ale aj v kombinácii s bielou alebo so zrkadlami. Čítať ďalej

SKRIŇOVÉ PROGRAMY

Dostatok úložného priestoru je základom čistého a usporiadaného domova. Je však najvyšší čas nahradiť nevzhľadné krabice a zakladače sadou moderných a praktických skríň.
Všetky programy
Zobraziť 57 produktů podle Máme pro vás 57 produktů
1
Šatníkové skrine s dekorom duba sonoma
Dubový dekor skriniam pristane na väčšine plôch a v detailoch. Veľa našich modelov to vie a bielu s dubom pôsobivo kombinuje. Na výber sú šatníkové skrine s otočnými dverami alebo posuvnými dverami, zásuvkami a delenými skrinkami.
Ešte väčšiu flexibilitu ponúkajú skriňové programy. Súčasťou niektorých sú aj rohové skrine a ďalšie kusy úložného nábytku na jednotné zariadenie celej miestnosti. Usporiadajte si veci tak, aby ste k nim získali čo najrýchlejší prístup.
Na výber sú dubové šatníkové skrine so šírkou 60–360 cm a výškou až (takmer) do stropu. Korpusy, dvere a police sú vyrobené z odolných laminovaných drevotriesok, ktoré sa veľmi dobre udržujú. Vnútorné vybavenie skríň dopĺňajú už spomenuté zásuvky a šatníkové tyče. Samotná fólia s dekorom je veľmi odolná a bude slúžiť vášmu bytu veľa rokov.
Ako vybrať šatníkovú skriňu
Všetky skrine v dube sonoma majú jednoduchý, nadčasový dizajn, ktorý je vhodný do bytov rôznych veľkostí a tvorivých ambícií. Väčšinu našich šatníkových skríň môžete použiť aj v kombinácii so staršími kusmi vášho súčasného nábytku.
Výrobky expedujeme rozložené v plochých balíkoch. AK sa vám do auta nezmestia, neváhajte využiť naše dopravné služby. A pokiaľ sa vám nechce ani do montáže, ľahká pomoc. Montujeme radi, rýchlo a lacno.