Domov / Nábytok / Skrine a komody / Šatníkové skrine

Skrine s otočnými dverami

Klasické šatníkové skrine s otočnými dverami sú nesmrteľná klasika. Vyberajte z bohatej ponuky rozmerov, vzhľadov a vnútorných konfigurácií. Šatníkové skrine môžete kombinovať s ďalšími kusmi nábytku v rovnakom dizajne. Čítať ďalej

SKRIŇOVÉ PROGRAMY

Dostatok úložného priestoru je základom čistého a usporiadaného domova. Je však najvyšší čas nahradiť nevzhľadné krabice a zakladače sadou moderných a praktických skríň.
Všetky programy
Typ otvárania dverí:
Dostupnosť
Cena
Zobraziť 494 produktov podľa Máme pre vás 494 produktov

Klasické šatníkové skrine s otočnými dverami

Otočné dvere umožňujú rýchly prístup do celého priestoru skrine naraz (na rozdiel od skríň s posuvnými dverami). Majú ale väčšie nároky na voľný priestor pred skriňou. Otvorené krídla môžu brániť priechodu alebo voľnému pohybu izbových dverí. 
Preto si starostlivo zmerajte hĺbku miesta určeného pre skriňu, a to až od okrajov podlahových líšt. Medzi skriňou a stenami by mala zostať aspoň malá medzera, ktorá vylúči odieranie stien pri drobných pohyboch skrine a tvorbe plesní v miestnostiach so zvýšenou vzdušnou vlhkosťou. Ak hodláte skriňu umiestniť za dvere, zabráňte poškodeniu skrine kľučkou inštaláciou dvernej zarážky.  
Niektoré modely otočné a posuvné dvere kombinujú.

Pestrá ponuka šatníkových skríň
Ponúkame šatníkové skrine so šírkou 30–360 cm a hĺbkou 40–60 cm. Vyberajte z rôznych konfigurácií vrátane rohových dielov. Skrine s otočnými dverami sú štandardne vybavené policami, vnútornými a vonkajšími zásuvkami a šatníkovými tyčami tak, aby zjednodušili praktické uloženie akéhokoľvek obsahu. Môžete zvoliť dvere s klasickými rúčkami, alebo decentným bezrúčkovým riešením.
K dispozícii sú povrchy z bielej fólie, bieleho laku a mnohé atraktívne drevené dekory. Chcete na dverách zrkadlo? Máte ho mať. 
Všetky skrine sú vyrobené z materiálov, ktoré sú estetické, odolné a maximálne uľahčujú údržbu. Výrobky expedujeme demontované, na želanie vám samozrejme zaistíme dopravu. Montáž zvládnete s prehľadom sami, ale pokiaľ sa vám do nej nechce, za poplatok vám nábytok aj zmontujeme.
 

Inspirujte se

Typy postelí: z akých máte na výber?

Dobrá pohodlná posteľ je na nezaplatenie. Každý deň v nej strávime aspoň šesť až osem hodín, čo nie je zanedbateľný čas. Kvalitný spánok totiž človeku dáva energiu do nového dňa, schopnosť sústrediť sa a zvládať každodenný nápor stresu. Posteľ musí zodpovedať používateľ…

Nástenné a stojanové vešiaky – šikovní pomocníci do každého bytu

Dnes sa zameriame na užitočných, ale často opomínaných pomocníkov v domácnosti – na nástenné a stojanové vešiaky. Vítané sú na viacerých miestach v domácnosti, nielen v predsieni. Hoci si ich nikto nekupuje na ozdobu, môžu byť aj skvelým dekoratívnym prvkom, ktorý zdôra…

Zútulnite terasu stromami, ktorým sa darí aj v kvetináčoch

Hádam niet človeka, ktorý by si v teplých mesiacoch s radosťou neposedel na terase. V súčasnosti sa tomuto priestoru venuje veľa pozornosti. Stáva sa akousi obývačkou na čerstvom vzduchu, pričom dôraz sa kladie nielen na pohodlné zariadenie, ale aj na doplnky, ktoré dot…

Filtry

Typ otvárania dverí:
Antracitová
Béžová
Biela
Červená
Čierna
Čiernobiela
Hnedá
Modrá
Priesvitná
Prírodná
Ružová
Sivá
Viacfarebná
Zelená
cm
cm
cm
cm
cm
cm