Domov / Nábytok / Skrine a komody / Šatníkové skrine

Skrine s otočnými dverami

Klasické šatníkové skrine s otočnými dverami sú nesmrteľná klasika. Vyberajte z bohatej ponuky rozmerov, vzhľadov a vnútorných konfigurácií. Šatníkové skrine môžete kombinovať s ďalšími kusmi nábytku v rovnakom dizajne. Čítať ďalej

SKRIŇOVÉ PROGRAMY

Dostatok úložného priestoru je základom čistého a usporiadaného domova. Je však najvyšší čas nahradiť nevzhľadné krabice a zakladače sadou moderných a praktických skríň.
Všetky programy
Zobraziť 279 produktov podle Máme pro vás 279 produktov
1 3 ... 8

Klasické šatníkové skrine s otočnými dverami

Otočné dvere umožňujú rýchly prístup do celého priestoru skrine naraz (na rozdiel od skríň s posuvnými dverami). Majú ale väčšie nároky na voľný priestor pred skriňou. Otvorené krídla môžu brániť priechodu alebo voľnému pohybu izbových dverí. 
Preto si starostlivo zmerajte hĺbku miesta určeného pre skriňu, a to až od okrajov podlahových líšt. Medzi skriňou a stenami by mala zostať aspoň malá medzera, ktorá vylúči odieranie stien pri drobných pohyboch skrine a tvorbe plesní v miestnostiach so zvýšenou vzdušnou vlhkosťou. Ak hodláte skriňu umiestniť za dvere, zabráňte poškodeniu skrine kľučkou inštaláciou dvernej zarážky.  
Niektoré modely otočné a posuvné dvere kombinujú.

Pestrá ponuka šatníkových skríň
Ponúkame šatníkové skrine so šírkou 30–360 cm a hĺbkou 40–60 cm. Vyberajte z rôznych konfigurácií vrátane rohových dielov. Skrine s otočnými dverami sú štandardne vybavené policami, vnútornými a vonkajšími zásuvkami a šatníkovými tyčami tak, aby zjednodušili praktické uloženie akéhokoľvek obsahu. Môžete zvoliť dvere s klasickými rúčkami, alebo decentným bezrúčkovým riešením.
K dispozícii sú povrchy z bielej fólie, bieleho laku a mnohé atraktívne drevené dekory. Chcete na dverách zrkadlo? Máte ho mať. 
Všetky skrine sú vyrobené z materiálov, ktoré sú estetické, odolné a maximálne uľahčujú údržbu. Výrobky expedujeme demontované, na želanie vám samozrejme zaistíme dopravu. Montáž zvládnete s prehľadom sami, ale pokiaľ sa vám do nej nechce, za poplatok vám nábytok aj zmontujeme.