Domov / Svietidlá / Závesné svietidlá

Závesné svietidlá

Závesné svietidlá (lustre) môžu slúžiť na centrálne osvetlenie miestnosti a lokálne osvetlenie vybraných zón.
  Čítať ďalej
Dostupnosť
Štítky
Cena
Farba
Antracitová
Biela
Červená
Čierna
Hnedá
Medená
Modrá
Priesvitná
Prírodná
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Zelená
Zlatá
Žltá
Zobraziť 199 produktů podle Máme pro vás 199 produktů
Rovnako ako u stropných svietidiel, tiež medzi závesnými svietidlami nájdete modely poskytujúce rozptýlené aj usmernené svetlo. Objavíte pestrú škálu štýlov a dizajnových poňatí: tradičné lustre s ozdobnými sklenenými tienidlami aj moderné výrobky s tienidlami z mnohých ďalších materiálov. Fanúšikov moderných riešení zaujmú lustre s minimalistickým alebo žiadnym tienidlom, založené na efekte retro LED žiarovky.
Na zavesenie nad barovým alebo jedálenským stolom sú určené svietidlá s kužeľom svetla namiereným dole. Majú jeden alebo viac svetelných zdrojov. Niektoré sú vybavené sťahovacím systémom, ktorý vám umožní nastaviť presnú výšku svetla nad stolnou doskou tak, aby vás neoslňovalo. 
V našich plných skladoch nájdete aj lustre s bodovými zdrojmi, dizajnové svietidlá osadené LED pásikmi a mnoho ďalších zaujímavých modelov. Presvedčte sa, že ich dizajnéri nedostatkom fantázie netrpia.
 

Inspirujte se

Poznáte najnovšie trendy v interiérovom osvetlení?

Svietidlá v interiéri sú nielen funkčným prvkom, ale svojimi tvarmi, veľkosťou a farbou sa podieľajú aj na celkovom vzhľade miestnosti a pomáhajú vytvoriť jej atmosféru. Ktoré trendy v rámci osvetlenia by nemali ujsť vašej pozornosti?

Ako si vybrať matrac: čo všetko vziať do úvahy?

Výber matraca je jedným z dôležitých krokov pre vaše zdravie. Kvalitný matrac sa prispôsobí vášmu telu, vďaka čomu bráni nevhodným polohám pri spaní a odbremeňuje chrbticu a svalové partie od zbytočnej záťaže. Viete, ako si vybrať matrac a čo všetko by ste pri jeho kúpe…

Žltá sedačka prežiari interiér. Prečo sa táto farba hodí do obývačky?

Žltá farba väčšinou nie je prvým odtieňom, ktorý zvažujeme pri výbere sedačky. A je to škoda. Obývačku totiž dokáže presvetliť a rozžiariť. Ak práve uvažujete o kúpe, žltá sedačka rozhodne stojí za zváženie.

Filtry

Antracitová
Biela
Červená
Čierna
Hnedá
Medená
Modrá
Priesvitná
Prírodná
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Zelená
Zlatá
Žltá