Domov / Nábytok / Stoly a stolíky / Jedálenské stoly

Štvorcové jedálenské stoly

Štvorec je možno najpraktickejším tvarom, aký môže jedálenský stôl mať. Čítať ďalej

JEDÁLENSKÉ PROGRAMY

Maximálny komfort pri dobrom jedle, ktoré zdieľame s celou rodinou. Presne takú atmosféru by mala každá jedáleň poskytovať. Preto sme pre vás pripravili programy, ktoré nielen že plnia svoj účel, ale dotvárajú aj útulnú atmosféru vašej domácnosti, vďaka čomu sa budete pri každom jedle cítiť ako v príjemnej reštaurácii.
Všetky programy
Zobraziť 15 produktov podle Máme pro vás 15 produktov
Štvorcový jedálenský stôl ponúka usadenie až pre štyri osoby za nanajvýš rovnocenných podmienok. Žiadne hádky, kto bude sedieť v čele! Pritom je stôl priestorovo veľmi úsporný. Keď ho pristavíte ku stene alebo k oknu, nebude nikomu zavadzať. Uprostred miestnosti naopak získa zvláštnu príťažlivosť svojou symetriou. 
Môžete si vybrať stôl s doskami 70x70 až 90x90 centimetrov. Rozkladacie štvorcové jedálenské stoly ľahko premeníte na priestrannejšie príležitostné tabule. 
Naše stoly vyhovejú každému štýlu kuchyne a jedálne. V ponuke sú tradičné biele stoly v laku alebo lamine. Pre pestrejší život vyberajte z ďalších farieb a dekorov. Čo na to váš byt? Dá prednosť dekoru duba sonoma, alebo drevu akácie v kombinácii s kovovým podstavcom? 
Stoly s centrálnym podstavcom (obvykle z kovu) vyzerajú efektne a uľahčujú sadanie, aj keď okolo stolu nezostáva veľa miesta. Riešenie podstavcov je výzvou pre fantáziu dizajnérov, ktorí môžu uspokojiť milovníkov triezvosti aj extravagancie – všetko na praktickom štvorcovom pôdoryse.