Domov / Nábytok / Stoly a stolíky / Jedálenské stoly

Štvorcové jedálenské stoly

Štvorec je možno najpraktickejším tvarom, aký môže jedálenský stôl mať. Čítať ďalej

JEDÁLENSKÉ PROGRAMY

Maximálny komfort pri dobrom jedle, ktoré zdieľame s celou rodinou. Presne takú atmosféru by mala každá jedáleň poskytovať. Preto sme pre vás pripravili programy, ktoré nielen že plnia svoj účel, ale dotvárajú aj útulnú atmosféru vašej domácnosti, vďaka čomu sa budete pri každom jedle cítiť ako v príjemnej reštaurácii.
Všetky programy
Tvar stola:
Dostupnosť
Cena
Farba
Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Čiernobiela
Hnedá
Medená
Priesvitná
Prírodná
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Zlatá
Šírka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hĺbka
cm
cm
Funkcia rozkladania
Zobraziť 51 produktů podle Máme pro vás 51 produktů
Štvorcový jedálenský stôl ponúka usadenie až pre štyri osoby za nanajvýš rovnocenných podmienok. Žiadne hádky, kto bude sedieť v čele! Pritom je stôl priestorovo veľmi úsporný. Keď ho pristavíte ku stene alebo k oknu, nebude nikomu zavadzať. Uprostred miestnosti naopak získa zvláštnu príťažlivosť svojou symetriou. 
Môžete si vybrať stôl s doskami 70x70 až 90x90 centimetrov. Rozkladacie štvorcové jedálenské stoly ľahko premeníte na priestrannejšie príležitostné tabule. 
Naše stoly vyhovejú každému štýlu kuchyne a jedálne. V ponuke sú tradičné biele stoly v laku alebo lamine. Pre pestrejší život vyberajte z ďalších farieb a dekorov. Čo na to váš byt? Dá prednosť dekoru duba sonoma, alebo drevu akácie v kombinácii s kovovým podstavcom? 
Stoly s centrálnym podstavcom (obvykle z kovu) vyzerajú efektne a uľahčujú sadanie, aj keď okolo stolu nezostáva veľa miesta. Riešenie podstavcov je výzvou pre fantáziu dizajnérov, ktorí môžu uspokojiť milovníkov triezvosti aj extravagancie – všetko na praktickom štvorcovom pôdoryse.
 

Inspirujte se

Poznáte najnovšie trendy v interiérovom osvetlení?

Svietidlá v interiéri sú nielen funkčným prvkom, ale svojimi tvarmi, veľkosťou a farbou sa podieľajú aj na celkovom vzhľade miestnosti a pomáhajú vytvoriť jej atmosféru. Ktoré trendy v rámci osvetlenia by nemali ujsť vašej pozornosti?

Ako si vybrať matrac: čo všetko vziať do úvahy?

Výber matraca je jedným z dôležitých krokov pre vaše zdravie. Kvalitný matrac sa prispôsobí vášmu telu, vďaka čomu bráni nevhodným polohám pri spaní a odbremeňuje chrbticu a svalové partie od zbytočnej záťaže. Viete, ako si vybrať matrac a čo všetko by ste pri jeho kúpe…

Žltá sedačka prežiari interiér. Prečo sa táto farba hodí do obývačky?

Žltá farba väčšinou nie je prvým odtieňom, ktorý zvažujeme pri výbere sedačky. A je to škoda. Obývačku totiž dokáže presvetliť a rozžiariť. Ak práve uvažujete o kúpe, žltá sedačka rozhodne stojí za zváženie.

Filtry

Tvar stola:
Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Čiernobiela
Hnedá
Medená
Priesvitná
Prírodná
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Zlatá
cm
cm
cm
cm
cm
cm