Domov / O nás

O nás

So svojimi štyrmi predajňami a desiatkami tisíc štvorcových metrov predajných plôch patrí Sconto k najväčším predajcom nábytku a bytových doplnkov v Slovenskej republike. Za viac ako 10 rokov pôsobenia sme pomohli zútulniť domov niekoľkým generáciám našich zákazníkov. 

V obchodných domoch Sconto nájdete obrovské množstvo výrobkov rôznych štýlov a cenových kategórií, od štartovacieho vybavenia bytu po exkluzívny nábytok, ktorý plní predstavy náročných zákazníkov. Ešte širšia ponuka je v našom e-shope, v ňom nájdete aj kusy, ktoré sa nám na predajnú plochu nezmestili. Väčšinu z nich máme skladom k okamžitému odberu.

Vašej zvláštnej pozornosti odporúčame matracové štúdiá a kuchynské štúdiá s viac ako tromi desiatkami ukážkových zostáv. Vysnívanú kuchyňu vám pomôžeme naplánovať zadarmo.

Školení špecialisti vám ochotne poradia aj so zariadením obývacej izby, jedálne, spálne, detských izieb, predsiene, kúpeľne, pracovne či kancelárie. 

Zakúpený nábytok si môžete ihneď vyzdvihnúť a odviezť. Ak si na vlastný odvoz alebo montáž netrúfate, radi vám ho dovezieme, vynesieme a zmontujeme sami.

Pretože tovar nakupujeme vo veľkých objemoch, môžeme vám garantovať najnižšie ceny na trhu. Ešte lepšie ceny ponúkame v mnohých zľavových akciách. Pomôžeme vám aj s financovaním formou výhodného nákupu na splátky. 

Za všetkých okolností sa môžete spoľahnúť na profesionálny zákaznícky servis.

Príďte si k nám pre inšpiráciu a overte si, ako osobný je náš prístup k vašim potrebám. V obchodných domoch Sconto je zariaďovanie bytu skutočná zábava!
 
SCONTO Nábytok s.r.o., IČO: 44 731 159, so sídlom Nová 10/8144, 91701 Trnava, zapísaná v obchodnom registri vedenom Okresným súdom Trnava, Odd.: Sro, vložka 25761/T, je členom koncernu Krieger Handel Holding SE & Co. KG., Am Rondell 1, DE-12529 Schönefeld, zapísanom v obchodnom registri vedenom Okresným súdom Cottbus, spis. zn. HRA2439 CB