Domov / Nábytok / Stoly a stolíky / Konferenčné stolíky

Sklenené konferenčné stolíky

Sklenený konferenčný stolík – moderný doplnok do moderného bytu. Sklenený stôl sa pod dobrotami neprehýba, pretože sa na ňom vznášajú. Čítať ďalej

OBÝVACIE PROGRAMY

Obdobie celistvých, nepraktických obývacích stien je našťastie už za nami. Moderné obývacie izby vsádzajú dôraz na jednoduchosť a flexibilitu, vďaka čomu si môže každý zákazník usporiadať jednotlivé elementy podľa svojho uváženia. U nás môžete vyberať zo širokej palety štýlov, vzorov a materiálov.
Všetky programy
Materiál:
Dostupnosť
Cena
Zobraziť 17 produktů podle Máme pro vás 17 produktů
Naše sklenené konferenčné stolíky majú obdĺžnikovú alebo oválnu stolovú dosku a niekoľko typov podnoží z kovu či dreva. Všetky stoly sú vybavené stredovou odkladacou policou. Na ňu skrz dosku dokonale vidíte, čo skracuje čas hľadania okuliarov, časopisu alebo ovládača. 
Stolné dosky a police sú vyrobené z bezpečnostného skla, ktoré odolá aj bežným domácim nehodám. Sklo ani kovové podnože nevyžadujú žiadnu špeciálnu údržbu. Vlastnosti materiálu a kvalitná konštrukcia sľubujú prakticky neobmedzenú životnosť.
 

Inspirujte se

Poznáte najnovšie trendy v interiérovom osvetlení?

Svietidlá v interiéri sú nielen funkčným prvkom, ale svojimi tvarmi, veľkosťou a farbou sa podieľajú aj na celkovom vzhľade miestnosti a pomáhajú vytvoriť jej atmosféru. Ktoré trendy v rámci osvetlenia by nemali ujsť vašej pozornosti?

Ako si vybrať matrac: čo všetko vziať do úvahy?

Výber matraca je jedným z dôležitých krokov pre vaše zdravie. Kvalitný matrac sa prispôsobí vášmu telu, vďaka čomu bráni nevhodným polohám pri spaní a odbremeňuje chrbticu a svalové partie od zbytočnej záťaže. Viete, ako si vybrať matrac a čo všetko by ste pri jeho kúpe…

Žltá sedačka prežiari interiér. Prečo sa táto farba hodí do obývačky?

Žltá farba väčšinou nie je prvým odtieňom, ktorý zvažujeme pri výbere sedačky. A je to škoda. Obývačku totiž dokáže presvetliť a rozžiariť. Ak práve uvažujete o kúpe, žltá sedačka rozhodne stojí za zváženie.

Filtry

Materiál:
Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Čiernobiela
Hnedá
Medená
Modrá
Priesvitná
Prírodná
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Zelená
Zlatá
Žltá
cm
cm
cm
cm
cm
cm