Domov / Nábytok / Skrine a komody / Kúpeľňové skrinky

Vysoké kúpeľňové skrinky

Čo neumožní malá plocha kúpeľne, to doženie výška kúpeľňovej skrinky. Čítať ďalej

KÚPEĽŇOVÉ PROGRAMY

Kúpeľňa je miestom, kde začíname každý deň. Niet preto divu, že v rozospatej nálade vsádzame predovšetkým na praktickosť. Naše kúpeľňové programy ponúkajú jednoduché riešenia v atraktívnom prevedení, vďaka ktorým ráno nájdete zubnú kefku hneď na prvý pokus.
Všetky programy
Zobraziť 34 produktů podle Máme pro vás 34 produktů
Úzke a vysoké kúpeľňové skrinky pojmú prekvapivo mnoho vecí. Na výber máme mnoho kusov s rozličným dizajnom a rôznou vnútornou organizáciou. Za dvierkami a v zásuvkách schováte to, čo nepotrebujete vidieť každý deň, do otvorených políc uložíte predmety, ku ktorým chcete mať expresný prístup. 
Skrinky môžu byť uzavreté plnými aj presklenými, otváravými aj výklopnými dvierkami obvykle s mäkkým dovieraním.
Niektoré typy vysokých kúpeľňových skriniek umožňujú jednoduché zasunutie práčky, čím vznikne kompaktný a na miesto nenáročný celok. Tieto skrinky sa dobre hodia aj do technických miestností.
Už sme povedali, že v ponuke máme vysoké kúpeľňové skrinky rôznych štýlov, farieb a dekorov, matné aj s vysokým leskom. Všetky sú vyrobené s povrchom odolným voči vlhkosti a oteru, takže niečo vydržia. Nábytok dodávame v demontovanom stave, montáž zvládne každý. Pokiaľ sa na ňu necítite alebo s ňou nechcete strácať čas, za poplatok vám skrinky aj zmontujeme.