Vážení zákazníci, z dôvodu štátneho sviatku budú dňa 5.7.2022 naše obchodné domy zatvorené. Na nákup neváhajte využiť náš e-shop.
Domov / Textil / Koberce a rohožky

Koberce a rohožky

Hľadáte koberec, ktorý zaistí komfort a pocit domova? U nás si môžete vybrať z rozsiahlej ponuky kobercov a rohožiek rôznych dizajnových kombinácií, materiálov a tvarov. Koberce a rohožky sú skvelou ozdobou, ktorá obohatí interiér, ale zároveň poskytnú príjemné teplo pod nohami. Tento textil sa hodí do akejkoľvek miestnosti, takže či už potrebujete skrášliť obývačku, spálňu či kuchyňu, my vám s tým pomôžeme. Prelistujte túto sekciu od hlavy až po päty a nájdite to pravé pod vaše nohy. Čítať ďalej
Dostupnosť
Vyberte predajne Vyberte predajne
Cena
Farba
Béžová
Biela
Červená
Čierna
Čiernobiela
Fialová
Hnedá
Modrá
Oranžová
Ružová
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
Žltá
Šírka
cm
cm
Dĺžka
cm
cm
Zobraziť 118 produktov podle Máme pro vás 118 produktov
1 3 4
Kusové koberce
V súčasnej dobe sa trh s kobercami uberá niekoľkými cestami.

Jednou cestou sú koberce s dlhým vlasom tzv. SHAGGY. V tejto skupine nájdete množstvo rôznych variantov. Líšia sa dĺžkou vlasu, použitím doplnkových vlákien ako je napr. Lurex, ktorý prepožičia kobercu lesk a nádych luxusu, formou spracovania vlasu (jednotlivé vlákna môžu byť stočené do slučiek či zatkané jednotlivo. Shaggy sú väčšinou koberce jednofarebné či zladené tón v tóne).

Ďalej si môžete vybrať koberce s nízkym vlasom. Aj tu je viac variantov. Rozdiely sú v hustote vlasu, materiálu či farebnosti. Koberce s krátkym vlasom často bývajú vzorované a to od geometrických vzorov, cez rastlinné a orientálne až po detské vzory.

Veľmi modernú a samostatnú skupinu tvoria koberce ,,králik,,.
Jedná sa o koberce s vlasom cca 2-5cm, ktorý je jemný a husto tkaný. Tento koberec je predurčený na povaľovanie. Je veľmi mäkký a hebký. Ponúkame ho v niekoľkých farbách, a to aj v modernej staroružovej či striebrosivej.

Hľadáte koberec, ktorý je veľmi odolný a nenáročný na údržbu? Príďte si pre BOUCLÉ.
Koberec sa vyrobí z odolných syntetických vlákien. Je tkaný hladkou väzbou,, bez vlasu,,, a preto sa ľahko udržuje. Môžete ich jednoducho zametať či vyklepať.

V našej ponuke nájdete aj penové detské koberce v rôznych dizajnoch a rozmeroch. Hlavnou prednosťou týchto kobercov je možnosť prania na 30 °C. Koberec je vhodný na hranie, pretože izoluje podlahu a je príjemne mäkký.

Nemáte priestor na klasický koberec?
Príďte sa pozrieť na ponuku kožušín z umelých vlákien, ktoré si nič nezadajú s tými prírodnými. Ponúkame ich v niekoľkých veľkostiach a farbách. Kožušiny Váš byt zútulnia a dodajú mu osobitý charakter.

Rohožky
Funkcia rohožky?
Ako lapač nečistôt a prachu patria rohožky pred každé vchodové dvere. Vďaka rohožke zostávajú nečistoty vonku a chránia interiér predsiene pred nadmerným znečistením.

 

Filtry

Béžová
Biela
Červená
Čierna
Čiernobiela
Fialová
Hnedá
Modrá
Oranžová
Ružová
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
Žltá
cm
cm
cm
cm