Domov / Textil / Koberce a rohožky

Koberce a rohožky

Či v byte chodíte po parketách, plávajúcej podlahe, dlažbe alebo celoplošných kobercoch, bez kusových kobercov a rohožiek sa asi nezaobídete. 
  Čítať ďalej
Dostupnosť
Cena
Farba
Antracitová
Béžová
Biela
Červená
Čierna
Čiernobiela
Fialová
Hnedá
Medená
Modrá
Oranžová
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
Zlatá
Žltá
Šírka
cm
cm
Dĺžka
cm
cm
Zobraziť 221 produktov podľa Máme pre vás 221 produktov
V druhovo aj farebne pestrej ponuke nájdete kusové koberce s vysokým a nízkym vlasom, tradičné hladko tkané koberce bouclé, ultrajemné koberce typu zajac, penové detské koberce na hranie aj umelé kožušiny na odpočívanie. Niektoré z nich môžete použiť aj vonku na terase alebo balkóne. 
Vyberať môžete z viacerých materiálov a tvarov obdĺžnikových, kruhových aj atypických, od malých predložiek po kusy so šírkou, dĺžkou alebo priemerom cez dva metre. Hľadajte abstraktný alebo prírodný vzor, decentný melír alebo jednofarebné riešenie, orientálny alebo detský vzor - a nájdete ho. 
Sortiment dopĺňajú rohožky pred vstupné dvere ako nevyhnutné lapače prachu a nečistôt. 


 

Inspirujte se

Objavte výhody lavíc do predsiene

Predsieň je ako obal knihy. Je to prvý priestor, ktorý uvidia vaši hostia pri vstupe do bytu. Predsieň by ich mala privítať vrelou a príjemnou atmosférou, preto je jej správne zariadenie kľúčové. Aby si mohli odložiť oblečenie a vyzuť topánky, nemala by tam chýbať lavic…

Koberec do kuchyne: čo sú plusy a mínusy tejto voľby

Otázka koberca do kuchyne rozdeľuje spoločnosť na dva tábory. Jeden naň nedá dopustiť, druhý by si nedal koberec do kuchyne za žiadnu cenu. Aby sme vám pomohli so správnym rozhodnutím, spísali sme výhody aj nevýhody kuchynského koberca. A pridáme praktické rady, na ktor…

Konferenčný stolík: čo zohľadniť pri výbere?

Aká by to bola obývačka bez konferenčného stolíka? Výber toho správneho však môže byť poriadna fuška. Stolík by mal štýlovo zapadnúť do interiéru, plniť svoju funkciu a zároveň zodpovedať špecifikám domácnosti a jej členov. Čo by ste mali zohľadniť pri jeho výbere?

Filtry

Antracitová
Béžová
Biela
Červená
Čierna
Čiernobiela
Fialová
Hnedá
Medená
Modrá
Oranžová
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
Zlatá
Žltá
cm
cm
cm
cm