Domov / Nábytok / Postele

Postele s roštom

Získajte optimálny komfort a podporu s našimi posteľami s roštom. Každá posteľ je navrhnutá s dôrazom na kvalitu spánku a pohodlia. Čítať ďalej

SPÁLŇOVÉ PROGRAMY

Spálňa je odpradávna oázou pokoja a harmónie, avšak vybrať správnu kombináciu farieb, tónov a štýlov môže byť náročnou úlohou. Ušetrite si preto čas a pozrite si sortiment premyslených spálňových zostáv, ktoré sme pre vás vybrali.
Všetky programy
Filtry
Dostupnosť
Vyberte predajne Vyberte predajne
Cena
Farba
Antracitová
Béžová
Biela
Bordová
Červená
Čierna
Čiernobiela
Fialová
Hnedá
Kaki
Modrá
Oranžová
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
Žltá
Dĺžka
cm
cm
Šírka
cm
cm
Výška
cm
cm
Úložný priestor
Nočný stolík
Dodatočná špecifikácia
Zobraziť 148 produktov podle Máme pro vás 148 produktov
1 3 ... 5

Naša ponuka postelí v tejto kategórii je starostlivo vybraná, aby spĺňala nielen vaše estetické preferencie, ale aj zdravotné potreby.

Rošt, ako neoddeliteľná súčasť postele, hrá kľúčovú úlohu vo vašom nočnom režime. Naše postele sú vybavené veľmi kvalitnými roštami navrhnutými tak, aby poskytovali optimálnu podporu tela počas spánku. To znamená, že vaša chrbtica získa správnu oporu a váš spánok bude regenerujúci a osviežujúci.

Kategória postelí s roštom zahŕňa širokú škálu dizajnov a štýlov, aby ste si mohli vybrať tú najvhodnejšiu pre váš domov. Od moderných, čistých línií po tradičné a rustikálne vyhotovenie, máme pre vás široký výber, ktorý uspokojí rôznorodé vkusy.

Niektoré z našich postelí s roštom majú inovatívne funkcie, ako je nastaviteľný sklon roštu, čo vám umožní prispôsobiť si posteľ podľa aktuálnych potrieb – či už ide o čítanie, televíznu zábavu alebo relaxáciu.

Filtry

Antracitová
Béžová
Biela
Bordová
Červená
Čierna
Čiernobiela
Fialová
Hnedá
Kaki
Modrá
Oranžová
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
Žltá
cm
cm
cm
cm
cm
cm