Domov / Nábytok / Postele / Poschodové postele

Poschodové postele

Hlavolam, ako umiestniť viac obyvateľov do detskej alebo študentskej izbičky, môže mať kreatívne riešenie. Poschodové postele sú skvelou voľbou pre tieto požiadavky.
  Čítať ďalej
Dostupnosť
Cena
Farba
Biela
Červená
Modrá
Prírodná
Ružová
Sivá
Dekor
Šírka
cm
cm
Výška
cm
cm
Dĺžka
cm
cm
Úložný priestor
Posteľ je dodávaná
Dodatočná špecifikácia
V našich poschodových posteliach nájdete jedno, dve aj tri lôžka. Klasická dvojposchodová posteľ s rebríkom a dvoma lôžkami zaujme tisíckrát osvedčeným riešením a priaznivou cenou. Možno vás zaujme verzia s rozšíreným spodným lôžkom, na ktorom sa pohodlne vyspia aj dvaja spáči s tretím nad hlavou. 
Niektoré modely vynechávajú spodné lôžko a namiesto neho dávajú priestor hrám alebo úložným skrinkám. 
Kúzlo privátneho pelechu majú poschodové lôžka prepojené s písacím stolom, policami, zásuvkami a skrinkami. Tieto zostavy sú zvlášť praktické v zdieľaných izbičkách. Obyvateľom poskytnú útulné zákutia a skvelé skrýše, nad ktorými bude patriť vláda len im. 
Poschodové postele sú vyrobené z dlhovekých drevených materiálov a v pestrej škále dizajnov a farieb. Keď si nebudete môcť vybrať, poraďte sa s nami, alebo ešte lepšie s ich budúcimi užívateľmi.
 

Inspirujte se

Moderný nočný stolík: aký je pre vás ten pravý?

Moderný nočný stolík predstavuje pekný, no najmä praktický doplnok postele. Slúži totiž na odloženie vecí, ktoré máme pred spánkom alebo krátko po zobudení radi poruke. V súčasnosti si môžeme vyberať z rôznych moderných nočných stolíkov. Viete, aký je vhodný pre vás?

Objavte výhody lavíc do predsiene

Predsieň je ako obal knihy. Je to prvý priestor, ktorý uvidia vaši hostia pri vstupe do bytu. Predsieň by ich mala privítať vrelou a príjemnou atmosférou, preto je jej správne zariadenie kľúčové. Aby si mohli odložiť oblečenie a vyzuť topánky, nemala by tam chýbať lavic…

Koberec do kuchyne: čo sú plusy a mínusy tejto voľby

Otázka koberca do kuchyne rozdeľuje spoločnosť na dva tábory. Jeden naň nedá dopustiť, druhý by si nedal koberec do kuchyne za žiadnu cenu. Aby sme vám pomohli so správnym rozhodnutím, spísali sme výhody aj nevýhody kuchynského koberca. A pridáme praktické rady, na ktor…

Filtry

Biela
Červená
Modrá
Prírodná
Ružová
Sivá
cm
cm
cm
cm
cm
cm