Domov / Nábytok / Kreslá a sedenie / Stoličky / Jedálenské stoličky

Otočné stoličky

Otočné jedálenské stoličky prinášajú do vašej jedálne dokonalú kombináciu pohodlia a funkcionality. S otáčacím mechanizmom získate väčšiu flexibilitu počas stolovania. Vyberte si z našej ponuky rôznych štýlov a farieb, ktoré budú dokonale ladiť s vašim interiérom. Čítať ďalej
Dostupnosť
Vyberte predajne Vyberte predajne
Cena
Farba
Antracitová
Béžová
Biela
Bordová
Červená
Čierna
Čiernobiela
Fialová
Hnedá
Modrá
Oranžová
Petrolejová
Priesvitná
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
Zlatá
Žltá
Šírka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hĺbka
cm
cm
Otočná
Zobraziť 30 produktů podle Máme pro vás 30 produktů
Otočné jedálenské stoličky sú navrhnuté s dôrazom na detail a kombinujú modernú estetiku s bezkonkurenčným komfortom. Dostupné v rôznych štýloch, farbách a materiáloch, vďaka ktorým sa stolička ľahko prispôsobí vášmu interiéru.

V kategórii otočných jedálenských stoličiek nájdete široký výber štýlových, pohodlných a funkčných stoličiek, ktoré zaručia, že sa vaša jedáleň stane miestom, kde sa stretáva komfort, dizajn a kvalita. Otočné stoličky prinášajú do vášho jedálenského priestoru nový rozmer pohodlia a praktickosti.
Pri výbere stoličky si môžete vybrať medzi rôznymi typmi materiálov, vrátane odolných a ľahko udržiavateľných variantov pre rodiny s deťmi, alebo luxusnými textúrami pre tých, ktorí uprednostňujú sofistikovaný vzhľad.

Otočné jedálenské stoličky sú skvelým doplnkom vášho jedálenského priestoru, či už preferujete tradičný vzhľad alebo sa rozhodnete pre moderný minimalistický dizajn. Umožní vám sa ľahko pohybovať okolo stola bez toho, aby ste museli vstávať, a vytvoria príjemnú atmosféru pre všetkých hostí.
Investujte do kvalitných otočných jedálenských stoličiek a urobte si svoj jedálenský stôl ešte príťažlivejším. U nás nájdete stoličky, ktoré nielen splnia svoj účel, ale taktiež pridajú do vášho domova štipku elegancie a moderného nádychu.

Filtry