Polohovacie rošty

Polohovacie rošty premenia posteľ na miesto snov pre vaše ubehané nohy a unavený chrbát. Čítať ďalej
Zobraziť 73 produktů podle Máme pro vás 73 produktů
Polohovateľné verzie nájdete medzi našimi latkovými roštami aj lamelovými roštami. Najjednoduchšie typy sa nastavujú nadvihnutím častí pod hlavou a pod nohami. Pokročilejšie modely umožňujú aj flexibilné tvarovanie v oblasti panvy. Pretože zaťaženie roštu je v tejto zóne najväčšie, bývajú tu lamely zosilnené. Ich tuhosť upravíte pomocou textilných popruhov, ktoré jednoducho posuniete buď k rámu, alebo do stredu. 
Špeciálnu vnímavosť k pohybom vášho tela poskytuje polohovateľný lamelový rošt zložený z niekoľkých desiatok samostatných segmentov, z ktorých každý reaguje na tlak tela zvlášť. Matrac sa vďaka nemu dokáže tvarovať ako v pozdĺžnom, tak v priečnom smere. 
Najväčšou parádou sú elektrické polohovacie rošty ovládané motorom. Premena postele na relaxačné ležadlo alebo jednoduché polohovacie lôžko je otázkou niekoľkých sekúnd. 
 
 

Inspirujte se

Poznáte najnovšie trendy v interiérovom osvetlení?

Svietidlá v interiéri sú nielen funkčným prvkom, ale svojimi tvarmi, veľkosťou a farbou sa podieľajú aj na celkovom vzhľade miestnosti a pomáhajú vytvoriť jej atmosféru. Ktoré trendy v rámci osvetlenia by nemali ujsť vašej pozornosti?

Ako si vybrať matrac: čo všetko vziať do úvahy?

Výber matraca je jedným z dôležitých krokov pre vaše zdravie. Kvalitný matrac sa prispôsobí vášmu telu, vďaka čomu bráni nevhodným polohám pri spaní a odbremeňuje chrbticu a svalové partie od zbytočnej záťaže. Viete, ako si vybrať matrac a čo všetko by ste pri jeho kúpe…

Žltá sedačka prežiari interiér. Prečo sa táto farba hodí do obývačky?

Žltá farba väčšinou nie je prvým odtieňom, ktorý zvažujeme pri výbere sedačky. A je to škoda. Obývačku totiž dokáže presvetliť a rozžiariť. Ak práve uvažujete o kúpe, žltá sedačka rozhodne stojí za zváženie.