Domov / Nábytok / Stoly a stolíky / Záhradné stoly

Záhradné stoly

Ponúkame záhradné stoly a stolíky na oslavu dní, v ktorých sa vašim domovom stáva balkón, terasa a záhrada. 
  Čítať ďalej
Dostupnosť
Cena
Farba
Antracitová
Čierna
Hnedá
Priesvitná
Prírodná
Sivá
Strieborná
Šírka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hĺbka
cm
cm
Dekor
Zobraziť 49 produktov podľa Máme pre vás 49 produktov
Počítame s potrebou podávať hlavné chody na terase aj kávičku niekde v tienistom kúte vašej záhrady. Preto na sklade máme menšie aj veľké záhradné jedálenské stoly až pre 10 stravníkov aj praktické záhradné konferenčné stolíky, ktoré sa hodia na balkón aj k záhradnej lavičke. Niektoré stoly a stolíky je možné jednoducho sklopiť a uľahčiť ich transport alebo zimné uskladnenie.
Záhradný nábytok je určený k celoročnému používaniu na slnku a daždi. Odolnosť mu zaručuje masívne drevo akácie alebo eukalyptu, preborníkov v kráse aj schopnosti ignorovať rozmary počasia. 
Veľmi praktické sú stoly z hliníkových profilov, niekedy vypletané umelým ratanom alebo vybavené sklenenou doskou. Nebudú od vás vyžadovať špeciálnu údržbu ani zimné uskladnenie pod strechou.
 K mnohým modelom sú dostupné aj záhradné stoličky v rovnakom dizajne.
 

Inspirujte se

Objavte výhody lavíc do predsiene

Predsieň je ako obal knihy. Je to prvý priestor, ktorý uvidia vaši hostia pri vstupe do bytu. Predsieň by ich mala privítať vrelou a príjemnou atmosférou, preto je jej správne zariadenie kľúčové. Aby si mohli odložiť oblečenie a vyzuť topánky, nemala by tam chýbať lavic…

Koberec do kuchyne: čo sú plusy a mínusy tejto voľby

Otázka koberca do kuchyne rozdeľuje spoločnosť na dva tábory. Jeden naň nedá dopustiť, druhý by si nedal koberec do kuchyne za žiadnu cenu. Aby sme vám pomohli so správnym rozhodnutím, spísali sme výhody aj nevýhody kuchynského koberca. A pridáme praktické rady, na ktor…

Konferenčný stolík: čo zohľadniť pri výbere?

Aká by to bola obývačka bez konferenčného stolíka? Výber toho správneho však môže byť poriadna fuška. Stolík by mal štýlovo zapadnúť do interiéru, plniť svoju funkciu a zároveň zodpovedať špecifikám domácnosti a jej členov. Čo by ste mali zohľadniť pri jeho výbere?

Filtry

Antracitová
Čierna
Hnedá
Priesvitná
Prírodná
Sivá
Strieborná
cm
cm
cm
cm
cm
cm