Latkové rošty

Latkové rošty sú osvedčeným podkladom pod pružinové, taštičkové a penové matrace. Čítať ďalej
Zobraziť 41 produktov podľa Máme pre vás 41 produktov
Ponúkame niekoľko typov posteľových latkových roštov. Najjednoduchším je voľný rošt alebo sada latiek, ktoré ľahko priskrutkujete k bočniciam postele. 
Aby ste nemuseli rozstup latiek počítať a merať, kúpte si rošt z latiek pripevnených k dvom textilným pásikom. Riešenie je šikovné aj na prepravu a skladovanie. K peľasti stačí prichytiť niekoľko latiek, a môžete ísť spať. 
Latkový rošt na pevnom ráme nevyžaduje už vôbec žiadnu montáž. Jednoducho ho vložíte do rámu postele. Aby vám neprekážal v prístupe do úložného priestoru vašej postele, ponúkame aj latkové rošty výklopné.
V ponuke nájdete aj jednoduchý polohovací rošt, ktorý vám umožní nadvihnúť zónu hlavy, zónu nôh, alebo obe naraz. Šampiónom praktickosti je polohovací rošt výklopný.
Latkové rošty sa vyrábajú z masívneho dreva alebo z preglejky. Pokiaľ sú impregnované, tak iba prírodnými napúšťadlami bez škodlivých prchavých látok. 
 

Inspirujte se

Typy postelí: z akých máte na výber?

Dobrá pohodlná posteľ je na nezaplatenie. Každý deň v nej strávime aspoň šesť až osem hodín, čo nie je zanedbateľný čas. Kvalitný spánok totiž človeku dáva energiu do nového dňa, schopnosť sústrediť sa a zvládať každodenný nápor stresu. Posteľ musí zodpovedať používateľ…

Nástenné a stojanové vešiaky – šikovní pomocníci do každého bytu

Dnes sa zameriame na užitočných, ale často opomínaných pomocníkov v domácnosti – na nástenné a stojanové vešiaky. Vítané sú na viacerých miestach v domácnosti, nielen v predsieni. Hoci si ich nikto nekupuje na ozdobu, môžu byť aj skvelým dekoratívnym prvkom, ktorý zdôra…

Zútulnite terasu stromami, ktorým sa darí aj v kvetináčoch

Hádam niet človeka, ktorý by si v teplých mesiacoch s radosťou neposedel na terase. V súčasnosti sa tomuto priestoru venuje veľa pozornosti. Stáva sa akousi obývačkou na čerstvom vzduchu, pričom dôraz sa kladie nielen na pohodlné zariadenie, ale aj na doplnky, ktoré dot…