Domov / SCONTO Club

SCONTO Club

Svet plný zliav pre zákazníkov SCONTO Nábytok.

Prečo byť členom?

Otázka skôr znie - prečo nie? Všetko je samozrejme zadarmo a bez záväzkov. Výhody môžete začať využívať okamžite po vstupe do klubu. A pokiaľ si hovoríte, že ide zrejme len o klasické zbieranie “vernostných bodov“ za nákupy, potom vás upokojíme. Členstvo je totiž založené na zľavách. Takže žiadne body, kupóny, poukážky ani reklamné perá.

 
Výhody:

• V SCONTO Clube využívate klubové ceny. Nájdete ich v popise pri artikloch v e-shope či na informačných lístkoch pri produktoch v našich obchodných domoch. Poznáte ich podľa malých hviezdičiek. Tie síce spravidla znamenajú nejaké huncútstvo, ale u nás vám prinášajú vítanú úsporu.

Jedna hviezdička =  *Cena pre členov SCONTO Clubu
Dve hviezdičky =  **Akciová cena pre členov SCONTO Clubu

• Ďalej ste prednostne informovaní o všetkých akciách a cenových trhákoch. Takže si môžete všetko v pokoji dostatočne dopredu premyslieť. A potom už len v okamihu začiatku akcie skočiť po vybranom produkte ešte skôr, než sa vypredá.

• Vaše narodeniny sú dôvodom na oslavu! A to aj v našom klube. Preto vo váš slávnostný deň získate zľavu 35% na nábytok.

• Nezabudneme ani na váš sviatok. Spoločne s blahoželaním sa môžete tešiť na VIP zaujímavú ponuku určenú len pre vás a nositeľa vášho cteného rodného mena.
 
Ako na to:

Ešte nie ste registrovaní? Je to jednoduché a rýchle. Pri nákupe cez e-shop www.sconto.sk zakliknite pred dokončením objednávky políčko “Som / Chcem byť členom“. Alebo pri nákupe v našej kamennej predajni môžete vyplniť s predajcom prihlášku. A hotovo. Od tejto chvíle už na Vás čakajú klubové privátne ceny a ponuky.  

Skrátka a dobre – v SCONTO Clube Bežné ceny žiarlia na tie klubové. Ak chcete aj vy nábytok zakúpiť výrazne lacnejšie, ste srdečne pozvaní.
 

Doplňujúce informácie:

• SCONTO Nábytok s.r.o. si vyhradzuje právo určiť výrobky, na ktoré sa SCONTO cena vzťahuje.
• Ak by ste sa rozhodli z klubu vystúpiť, možno tak urobiť vyhlásením o ukončení členstva v SCONTO Clube zaslaným na adresu: SCONTO Nábytek s.r.o., Jeremiášova 947, 150 00 Praha 5 alebo online na adresu info@sconto.cz.
• Spracovanie osobných údajov berieme vážne, čo si môžete prečítať v priloženom dokumente tu. Pri vstupe do klubu vás požiadame o potvrdenie, že ste sa s týmto textom zoznámili.