Domov / Nábytok

Nábytok

Sconto patrí k najväčším predajcom nábytku a bytových doplnkov v Českej aj Slovenskej republike. Našou prioritou je kvalitný český nábytok, ktorý splní náročné očakávania na design aj úžitkové vlastnosti od každého zákazníka. Máme viac ako 30 rokov skúseností. Čítať ďalej
Dostupnosť
Cena
Zobraziť 8001 produktov podľa Máme pre vás 8001 produktov

Moderný a praktický nábytok rôznych štýlov

V našich obchodoch nájdete obrovské množstvo produktov rôznych štýlov a kategórií cien. Dostupnejšie vybavenie pre mladé páry a jednotlivé domácnosti aj luxusný nábytok, ktorý spĺňa nápady najnáročnejších zákazníkov. Náš drevený nábytok je možné vybrať z masívneho dreva aj z drevo. Vieme, že rastie dopyt po kovovom nábytku, takže nájdete ten v našom sortimente. Ponúkame tiež nadčasový čalúnený nábytok v rôznych spracovaniach. Zamerajte sa na celé nábytkové programy, ktoré vám uľahčia cestu za celistvým vzhľadom interiéru.

Okrem originálneho designu kladieme dôraz na vlastnosti, ktoré musí nábytok mať. Pre nás je dôležitá jeho stálosť, šikovný úložný priestor, ľahká údržba, možnosť flexibilného využitia a kvalitné spracovanie.

Jak nakupovať nábytok online? Využite náš e-shop a nakupujte pohodlne z domu. Pri obstaraní nábytku cez e-shop alebo nákupe na predajni je možné samozrejme objednať doručenie aj montáž tovaru nami.
 

Spoľahnite sa na náš profesionálny prístup

Naši špecialisti vám pomôžu s výberom pri zariaďovaní obývacej izby, jedálne, spálne, kúpeľne aj ďalších miestností vašej domácnosti. Predstavia vám aj náš praktický sektorový nábytok. Máme tiež všetko vybavenie pre záhradu, kanceláriu či pracovňu.
 

Výhodné ceny aj nábytok na splátky

Naše predajne aj e-shop zásobujeme vo veľkom. Vďaka tomu môžeme od výrobcov získať nízke ceny a ponúknuť vám skutočne lacný nábytok, ktorý zároveň nestráca svoju kvalitu. Ešte výhodnejšie ceny ponúkame v rade pravidelných zľavových akcií. Využiť môžete aj financovanie formou nákupu nábytku na splátky.
 
Zastavte sa v Sconte pre pohodový zážitok zo zariaďovania vášho bytu, záhrady alebo kancelárie! Čaká na vás množstvo inšpirácie, široký výber a príjemný osobný prístup. Uvidíte, že sa nám podarí z vášho bytu vytvoriť domov, ktorý si zamilujete.

Inspirujte se

Tohtoročné terasové trendy nie sú len o nábytku a vonkajšom sedení

Vždy, keď sa blíži letná sezóna, začne sa riešiť údržba nábytku na terase, príp. nákup nového. Čo keby ste sa tento rok pozreli na celkový vzhľad vašej terasy? Tohtoročné trendy hovoria, že terasy budú predovšetkým o spojení s prírodou, o prepájaní interiéru s exteriéro…

Typy postelí: z akých máte na výber?

Dobrá pohodlná posteľ je na nezaplatenie. Každý deň v nej strávime aspoň šesť až osem hodín, čo nie je zanedbateľný čas. Kvalitný spánok totiž človeku dáva energiu do nového dňa, schopnosť sústrediť sa a zvládať každodenný nápor stresu. Posteľ musí zodpovedať používateľ…

Nástenné a stojanové vešiaky – šikovní pomocníci do každého bytu

Dnes sa zameriame na užitočných, ale často opomínaných pomocníkov v domácnosti – na nástenné a stojanové vešiaky. Vítané sú na viacerých miestach v domácnosti, nielen v predsieni. Hoci si ich nikto nekupuje na ozdobu, môžu byť aj skvelým dekoratívnym prvkom, ktorý zdôra…

Filtry

Antracitová
Béžová
Biela
Bordová
Červená
Čierna
Čiernobiela
Fialová
Hnedá
Kaki
Medená
Modrá
Oranžová
Petrolejová
Priesvitná
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
Zlatá
Žltá