Domov / Miestnosti / Predsieň

Nábytok do predsiene

Predsieňové programy

Predsieň je vizitkou domácnosti, ktorá víta Vašich hostí. Aj to je jeden z dôvodov, prečo by sme mali tento často prehliadaný priestor skrášliť. Naše predsieňové programy ponúkajú elegantnú kombináciu praktickosti a reprezentatívneho dizajnu. Presvedčte sa o tom sami.
Zobraziť všetky
1 3 ... 21

Vhodný nábytok do predsiene

Predsieň je prvým miestom vo vašej domácnosti, cez ktorú prechádzate a v ktorej vítate hostí. Z tohto dôvodu by mala byť reprezentatívna a veľmi praktická. Z našej ponuky si môžete vybrať kompletný predsieňový nábytok - nástenné panely, komody, skrine, skrinky na topánky a vešiaky. Pri výbere vám tiež pomôžu predsieňové programy, ktoré vytvoria jednotný koncept vašej predsiene.

Komody

Pre správne a predovšetkým praktické využitie tejto časti domácnosti je dôležité pracovať s množstvom priestoru, ktorý nám predsieň ponúka. Ak sú podmienky trochu stiesnené, je dobré zvoliť úzke komody, ktoré zbytočne nezaberajú príliš veľa miesta či komody vysoké, ktoré taktiež ponúkajú maximálne využitie priestoru vo vašej domácnosti. Ak nebojujete s obmedzeným priestorom, môžete si vybrať komodu akéhokoľvek tvaru a veľkosti. V našej ponuke si vyberiete komody z masívu a ďalších materiálov, komody nízke a komody široké, tiež zásuvkové komody,  alebo naopak komody kombinované.

Skrinky na topánky

Skrinka na topánky je neoddeliteľnou súčasťou každej domácnosti. Či už túžite po skrinke na topánky vysokej či nízkej, otvorenej alebo zatvorenej, u nás v Sconte si bezpochyby vyberiete a navyše za skvelú cenu. Taktiež ponúkame praktické kombinácie skrinky  na topánky s lavicou, ktorá vám uľahčí obliekanie.

Predsieňové panely

Máte v predsieni miesto na kľúče alebo drobné veci, ktoré potrebujete mať po ruke? Ak nie, v Sconte si môžete vybrať z pestrej ponuky predsieňových panelov, ktorý sa väčšinou skladá z niekoľkých háčikov a police. Obrovskou výhodou týchto panelov je ochrana steny a zároveň vašich odevov proti oteru.

Vešiaky a stojany

Každá predsieň potrebuje poriadny vešiak. Kam inam by ste odkladali bundy, kabáty a ďalšie veci: teda nielen vy, ale najmä aj vaše návštevy. Praktické vešiaky rôznych materiálov, tvarov a veľkostí si vyberiete v našej ponuke.

Predsieňové steny

Vďaka predsieňovým stenám môžete pozitívne ovplyvniť prvý dojem z vašej domácnosti. Na jednom mieste môžete mať skrinku na topánky, zrkadlo, vešiak alebo skriňu. Nahliadnite do našej ponuky a vyberte tú správnu pre vašu domácnosť.

Zobraziť viac