Domov / Miestnosti / Predsieň

Nábytok do predsiene

Predsieň je prvým miestom vo vašej domácnosti, cez ktorú prechádzate a v ktorej vítate hostí. Z tohto dôvodu by mala byť reprezentatívna a veľmi praktická. Z našej ponuky si môžete vybrať kompletný predsieňový nábytok - nástenné panely, komody, skrine, skrinky na topánky a vešiaky. Pri výbere vám tiež pomôžu predsieňové programy, ktoré vytvoria jednotný koncept vašej predsiene. Čítať ďalej

Predsieňové programy

Predsieň je vizitkou domácnosti, ktorá víta Vašich hostí. Aj to je jeden z dôvodov, prečo by sme mali tento často prehliadaný priestor skrášliť. Naše predsieňové programy ponúkajú elegantnú kombináciu praktickosti a reprezentatívneho dizajnu. Presvedčte sa o tom sami.
Všetky programy
Dostupnosť
Cena
Farba
Antracitová
Béžová
Biela
Červená
Čierna
Fialová
Hnedá
Medená
Modrá
Oranžová
Priesvitná
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
Zlatá
Žltá
Zobraziť 1731 produktov podľa Máme pre vás 1731 produktov

Vhodný nábytok do predsiene

Predsieň je prvým miestom vo vašej domácnosti, cez ktorú prechádzate a v ktorej vítate hostí. Z tohto dôvodu by mala byť reprezentatívna a veľmi praktická. Z našej ponuky si môžete vybrať kompletný predsieňový nábytok - nástenné panely, komody, skrine, skrinky na topánky a vešiaky. Pri výbere vám tiež pomôžu predsieňové programy, ktoré vytvoria jednotný koncept vašej predsiene.

Komody

Pre správne a predovšetkým praktické využitie tejto časti domácnosti je dôležité pracovať s množstvom priestoru, ktorý nám predsieň ponúka. Ak hledáte nábytok do malej predsiene, je dobré zvoliť úzke komody, ktoré zbytočne nezaberajú príliš veľa miesta či komody vysoké, ktoré taktiež ponúkajú maximálne využitie priestoru vo vašej domácnosti. Ak nebojujete s obmedzeným priestorom, môžete si vybrať komodu akéhokoľvek tvaru a veľkosti. V našej ponuke si vyberiete komody z masívu a ďalších materiálov, komody nízke a komody široké, tiež zásuvkové komody,  alebo naopak komody kombinované.

Skrinky na topánky

Skrinka na topánky je neoddeliteľnou súčasťou každej domácnosti. Či už túžite po skrinke na topánky vysokej či nízkej, otvorenej alebo zatvorenej, u nás v Sconte si bezpochyby vyberiete a navyše za skvelú cenu. Taktiež ponúkame praktické kombinácie skrinky na topánky s lavicou, ktorá vám uľahčí obliekanie.

Predsieňové panely

Máte v predsieni miesto na kľúče alebo drobné veci, ktoré potrebujete mať po ruke? Ak nie, v Sconte si môžete vybrať z pestrej ponuky predsieňových panelov, ktorý sa väčšinou skladá z niekoľkých háčikov a police. Obrovskou výhodou vešiakových sten do chodby je ochrana steny a zároveň vašich odevov proti oteru.

Vešiaky a stojany

Každá predsieň potrebuje poriadny vešiak. Kam inam by ste odkladali bundy, kabáty a ďalšie veci: teda nielen vy, ale najmä aj vaše návštevy. Praktické vešiaky rôznych materiálov, tvarov a veľkostí si vyberiete v našej ponuke.

Predsieňové steny

Vďaka predsieňovým zostavám môžete pozitívne ovplyvniť prvý dojem z vašej domácnosti. Na jednom mieste môžete mať skrinku na topánky, zrkadlo, vešiak alebo skriňu. Nahliadnite do našej ponuky predsieňových zostáv a vyberte tú správnu pre vašu domácnosť.

Viac podrobnejších tipov na zariaďovanie predsiene sa dočítate v našom Sconto magazíne.

Inspirujte se

Populárne truhlice – nahádzať, zavrieť a je upratané

Kto by si nepamätal starodávne truhlice, ktoré mávali na povale naši prarodičia? Myslíte si, že im už odzvonilo? Práve naopak. Truhlice sa znova tešia veľkej popularite, pretože sa môžu stať nielen perfektnou dekoráciou do interiéru, ale navyše ide aj o funkčný kus náby…

Komoda do spálne. Ako si vybrať tú pravú?

Potrebujete v spálni úložný priestor, ktorý nezaberie veľa miesta? Stavte na komodu. Vyrába sa v najrôznejších rozmeroch a vždy vám poskytne dostatok priestoru na veci, ktoré potrebujete upratať. Navyše je krásnym reprezentatívnym kúskom a môže plniť viacero funkcií. Ak…

7 + 1 rád, ako na štýlovú predsieň

Priestor, ktorý zbadáme ako prvý, keď vstúpime do akéhokoľvek bytu či domu, hrá omnoho dôležitejšiu úlohu, než si možno myslíme. Nejde iba o štvorcové metre, kde sa vyzujeme a vyzlečieme si kabát. Vo svete dizajnu funguje predsieň ako pozdrav či predstavenie sa.

Filtry

Antracitová
Béžová
Biela
Červená
Čierna
Fialová
Hnedá
Medená
Modrá
Oranžová
Priesvitná
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
Zlatá
Žltá