Domov / Nábytok / Skrine a komody / Šatníkové skrine

Šatníkové skrine biele

Biele šatníkové skrine sú stávka na istotu. Ak v dizajne existuje nadčasová farba, je to farba biela. Biely nábytok nájdete v rokokových sálach aj v moderných bytoch. A vždy sa bude páčiť. Čítať ďalej

SKRIŇOVÉ PROGRAMY

Dostatok úložného priestoru je základom čistého a usporiadaného domova. Je však najvyšší čas nahradiť nevzhľadné krabice a zakladače sadou moderných a praktických skríň.
Všetky programy
Zobraziť 274 produktov podle Máme pro vás 274 produktov
1 3 ... 8
Šatníkové skrine s bieloufóliou a bielym lakom
Vyberte si jednodverové, dvojdverové, trojdverové a ešte väčšie skrine na praktické uloženie šiat, bielizne a ďalších vecí, ktoré nemusia byť vystavené prachu ani pohľadom. Vyrábame ich z kvalitných drevotrieskových materiálov, ktoré zaručujú pevnosť, stabilitu a dlhovekosť. Biely povrch tvorí praktická fólia alebo luxusne pôsobiaci lak.
Biela farba je nadčasová, presvetľuje interiér a nechá vyniknúť ľubovoľné farebné doplnky.
V ponuke máme skrine čisto biele alebo v kombinácii bielej a dreveného dekora na bočných stenách, vonkajších zásuvkách alebo vnútornom vybavení. Veľa modelov kombinuje bielu so zrkadlami na dverných krídlach. Hladký povrch dverí môžete nahradiť aj historizujúcimi zlatými ornamentami alebo decentnejšou štruktúrou falcovaných dosiek typickou pre provensálsky štýl. Hodí sa do moderných bytov aj vidieckych stavieb.
Ako vybrať šatníkovú skriňu
Môžete si zvoliť biely šatník s otočnými dverami alebo s posuvnými dverami. Máme aj biele rohové skrine na perfektné využitie kútov. Nábytkové programy vám umožnia so šatníkom zakúpiť aj ďalší nábytok v rovnakom dizajne.
Výrobky expedujeme rozložené, väčšie šatníkové skrine sa vám do auta asi nezmestia. Môžete využiť našu dopravu po celej Slovenskej republike. Na želanie vám vašu skriňu rýchlo a odborne zmontujeme.