Domov / Svietidlá / Kúpeľňové svetlá

Kúpeľňové svetlá

Kúpeľňové svietidlá nemusíte použiť len v kúpeľni.
  Čítať ďalej
V ponuke kúpeľňových svietidiel nájdete predovšetkým nástenné LED lišty široké až 78 centimetrov s chrómovaným povrchom. Sú určené nad zrkadlo (umývadlo), rovnako dobre ale budú svietiť v ktorejkoľvek inej miestnosti. Skvele sa hodia napr. na osvetlenie obrazov, grafík alebo osvetlenie stola v dielni alebo garáži. 
Svietidlá sú dodávané s integrovaným LED zdrojom neutrálneho bieleho svetla. Niektoré modely majú zvýšené krytie IP44 do vlhkých priestorov. 
Niektoré kúpeľňové svietidlá sú hrdými členmi širších modelových sérii, čo vám dáva možnosť vybaviť celý byt svietidlami v jednotnom dizajne.
 

Inspirujte se

Populárne truhlice – nahádzať, zavrieť a je upratané

Kto by si nepamätal starodávne truhlice, ktoré mávali na povale naši prarodičia? Myslíte si, že im už odzvonilo? Práve naopak. Truhlice sa znova tešia veľkej popularite, pretože sa môžu stať nielen perfektnou dekoráciou do interiéru, ale navyše ide aj o funkčný kus náby…

Komoda do spálne. Ako si vybrať tú pravú?

Potrebujete v spálni úložný priestor, ktorý nezaberie veľa miesta? Stavte na komodu. Vyrába sa v najrôznejších rozmeroch a vždy vám poskytne dostatok priestoru na veci, ktoré potrebujete upratať. Navyše je krásnym reprezentatívnym kúskom a môže plniť viacero funkcií. Ak…

7 + 1 rád, ako na štýlovú predsieň

Priestor, ktorý zbadáme ako prvý, keď vstúpime do akéhokoľvek bytu či domu, hrá omnoho dôležitejšiu úlohu, než si možno myslíme. Nejde iba o štvorcové metre, kde sa vyzujeme a vyzlečieme si kabát. Vo svete dizajnu funguje predsieň ako pozdrav či predstavenie sa.

Filtry

Biela
Čierna
Strieborná