Domov / Služby obchodných domov

Služby obchodných domov

Garancia najnižšej ceny!

Pokiaľ v priebehu 8 dní od uzavretia kúpnej zmluvy zistíte, že u nás zakúpený tovar môžete získať lacnejšie v ktorejkoľvek kamennej predajni v SR (identický, v rovnakej kvalite a pri zhodných podmienkach predaja, tzn. tovar nie je v reklamnom letáku, inzercii, časovo obmedzenej akciovej ponuke, výpredaji apod.), vrátime vám 100% cenového rozdielu.

Tovar ihneď na odber

Absolútna väčšina tovaru, ktorý je vystavený na predajnej ploche, máme skladom. Všetky obchodné domy skladujú viac ako 10 000 kusov nábytku na okamžitý odber.

Splátkový predaj

Nečakajte na lepšie zajtrajšky, kúpte si všetko, čo potrebujete, ihneď – jednoducho na splátky:

 • Nákup na splátky od 100 €
 • Viac informácií tu.
 • Poskytovateľom finančných služieb je Home Credit Slovakia, a.s.

Otvorené denne

Každý deň – vrátane sviatkov, pre vás otvárame všetky obchodné domy.
Výnimku tvoria sviatky nariadené štátom: 1. a 6. január, Veľký piatok, Veľkonočná nedeľa, Veľkonočný pondelok, 1. a 8. máj, 5. júl, 29. august, 1. september, 15. september, 1. november, 17. november, 24., 25., 26. a 31. december.

Odborné poradenstvo

Personál pravidelne školíme, takže vám naši predavači kvalifikovane poradia.

Darčekové karty

Darčekové karty v hodnote od 20 € vyššie kúpite priamo na pokladni v našom obchodnom dome. Geniálny darček pre vašich blízkych! 

Parkovanie zadarmo

Pri každom z obchodných domov je parkovisko až pre 300 vozidiel. Samozrejmosťou sú vyhradené miesta pre telesne postihnutých.

Doprava a montáž

 • Pri spisovaní kúpnej zmluvy s predajcom si môžete tiež objednať služby dopravy, výnosu a montáže, ktorých výšku cien vám predajca rád vypočíta a služby doplní do kúpnej zmluvy. Následne s Vami dohodne ostatné podmienky realizácie objednaných služieb.
 • V základnej doprave je zahrnuté iba doručenie pred prvé uzamykateľné dvere, vykládka tovaru môže vyžadovať asistenciu príjemcu.
 • Odporúčáme určite si priobjednať výnos na miesto určenia.

Kuchyne na mieru

 • Nechajte si novú kuchyňu profesionálne naplánovať v našich kuchynských štúdiách. Profesionáli s vami vymyslia, ako ideálne usporiadať kuchyňu práve do vašich priestorov. Spracujeme inštalačné plány a tiež vyrobíme obrázok novej kuchyne v grafickom programe, takže uvidíte, ako bude kuchyňa reálne vyzerať. Kuchyňu môžeme tiež vymerať priamo u vás doma.
 • U nás je kuchynské poradenstvo úplne zadarmo.
 • Kúpte si kuchyňu snov a získajte navyše poukážku na váš budúci nákup 100 €. Podmienkou pre získanie poukážky v hodnote 100 € je nákup plánovanej kuchyne na mieru v hodnote min 3000 € vr. DPH (hodnota kuchyne je bez spotrebičov, drezu, batérie, montáže a dopravy). Nárok na poukážku vzniká až po úplnom doplatení kúpnej zmluvy, ku ktorej sa poukážka vzťahuje. Poukážku je nutné prevziať osobne, nemožno ju vymeniť za hotovosť ani predĺžiť jej platnosť.
   

Bezhotovostné platby

Prijímame karty VISA, MasterCard, Maestro, Yes a OK.