Domov / Nábytok / Stoly a stolíky / Písacie stoly

Písacie stoly s regálom

Písacie stoly s regálom pomôžu skrotiť príval vecí, pod ktorými pracovne a kancelárie obvykle praskajú vo švíkoch. Pritom vytvoria inšpiratívne pracovné prostredie. Ku svojmu stolu sa budete tešiť! Čítať ďalej
Zobraziť 54 produktov podle Máme pro vás 54 produktov
1
Ponuka písacích stolov s regálom rozširuje paletu písacích stolov s kontajnerom
Výhodou otvorených políc je dokonalý prehľad, čo ste si kam položili. Vyhnete sa zasúvaniu zásuviek, búchaniu dvierkami a každodennej hre na schovávačku. Ak máte svoje know-how uložené v šanónoch a krabiciach, bude regál na dosah vašej stoličky najlepším možným riešením. 
Chcete malý stôl na drobnú prácu? Máme. Úložné priestory majú podobu políc pod pracovnou doskou alebo priečneho regála spojeného so stolom. Nedostatok miesta rieši praktický stôl s výklopnou doskou, ktorý, keď máte padla, z miestnosti ako keby zmizol.
Iné modely miestnosti naopak dominujú. Spôsobov, ako dizajnéri riešia konfiguráciu stola a políc, je nad očakávanie mnoho. Veľké rohové zostavy obstoja aj v profesionálnej prevádzke. 
Písacie stoly s regálom sú pekné už v predajni, a čo potom, keď police zaplníte knihami, krabicami a spomienkami z dovolenky? Vytvorte si na svojom pracovisku skutočne osobnú atmosféru.