Domov / Nábytok / Stoly a stolíky / Písacie stoly

Písacie stoly s regálom

Písacie stoly s regálom pomôžu skrotiť príval vecí, pod ktorými pracovne a kancelárie obvykle praskajú vo švíkoch. Pritom vytvoria inšpiratívne pracovné prostredie. Ku svojmu stolu sa budete tešiť! Čítať ďalej
Úložný priestor:
Dostupnosť
Cena
Zobraziť 78 produktov podľa Máme pre vás 78 produktov
Ponuka písacích stolov s regálom rozširuje paletu písacích stolov s kontajnerom
Výhodou otvorených políc je dokonalý prehľad, čo ste si kam položili. Vyhnete sa zasúvaniu zásuviek, búchaniu dvierkami a každodennej hre na schovávačku. Ak máte svoje know-how uložené v šanónoch a krabiciach, bude regál na dosah vašej stoličky najlepším možným riešením. 
Chcete malý stôl na drobnú prácu? Máme. Úložné priestory majú podobu políc pod pracovnou doskou alebo priečneho regála spojeného so stolom. Nedostatok miesta rieši praktický stôl s výklopnou doskou, ktorý, keď máte padla, z miestnosti ako keby zmizol.
Iné modely miestnosti naopak dominujú. Spôsobov, ako dizajnéri riešia konfiguráciu stola a políc, je nad očakávanie mnoho. Veľké rohové zostavy obstoja aj v profesionálnej prevádzke. 
Písacie stoly s regálom sú pekné už v predajni, a čo potom, keď police zaplníte knihami, krabicami a spomienkami z dovolenky? Vytvorte si na svojom pracovisku skutočne osobnú atmosféru.
 
 

Inspirujte se

Objavte výhody lavíc do predsiene

Predsieň je ako obal knihy. Je to prvý priestor, ktorý uvidia vaši hostia pri vstupe do bytu. Predsieň by ich mala privítať vrelou a príjemnou atmosférou, preto je jej správne zariadenie kľúčové. Aby si mohli odložiť oblečenie a vyzuť topánky, nemala by tam chýbať lavic…

Koberec do kuchyne: čo sú plusy a mínusy tejto voľby

Otázka koberca do kuchyne rozdeľuje spoločnosť na dva tábory. Jeden naň nedá dopustiť, druhý by si nedal koberec do kuchyne za žiadnu cenu. Aby sme vám pomohli so správnym rozhodnutím, spísali sme výhody aj nevýhody kuchynského koberca. A pridáme praktické rady, na ktor…

Konferenčný stolík: čo zohľadniť pri výbere?

Aká by to bola obývačka bez konferenčného stolíka? Výber toho správneho však môže byť poriadna fuška. Stolík by mal štýlovo zapadnúť do interiéru, plniť svoju funkciu a zároveň zodpovedať špecifikám domácnosti a jej členov. Čo by ste mali zohľadniť pri jeho výbere?

Filtry

Úložný priestor:
Antracitová
Béžová
Biela
Červená
Čierna
Hnedá
Modrá
Oranžová
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Žltá
cm
cm
cm
cm
cm
cm