Domov / Nábytok / Úložné priestory

Úložné priestory

Vecí v byte neustále pribúda, čo vás stále stavia pred otázku, kam s nimi. Úložných priestorov nie je nikdy dosť, nábytku s úložným priestorom našťastie áno.
  Čítať ďalej
Dostupnosť
Vyberte predajne Vyberte predajne
Cena
Farba
Antracitová
Béžová
Biela
Červená
Čierna
Hnedá
Modrá
Priesvitná
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Zlatá
Žltá
Šírka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hĺbka
cm
cm
Zobraziť 315 produktů podle Máme pro vás 315 produktů
1 3 ... 9
Regály, police, boxy, komody, skrine alebo truhlice. Určené do obytných miestností bytu aj do pivníc, dielní a garáží. Reprezentatívne, alebo čisto praktické. Slúžia ako knižnice, bielizníky, výstaviská suvenírov, úložisko náradia a nekonečné množstvo ďalších účelov.
Tak napríklad vysoké rohové regály sú úložným nábytkom s minimálnym využitím podlahovej plochy. Preteká vám knižnica? Môžete siahnuť po ďalšej klasickej polici, alebo po praktickej a pôsobivej otočnej knižnici. 
Mnoho políc a deliacich stien slúži nielen na odkladanie vecí, ale aj na členenie väčších miestností. Niektoré modely komôd a regálov sú tak zvodné, že klasickú úlohu otočia a vy začnete premýšľať, na čo tak pôvabný kus nábytku vlastne využiť. 
Jednoduché drevené regály v kúpeľni ubytujú uteráky, v pivnici zaváraniny. V ponuke nájdete detskú policu s otvorenými boxmi na uloženie hračiek. A tak by sme mohli pokračovať.
Úložné priestory samozrejme nájdete aj v skriniach a komodách.
 

Filtry

Antracitová
Béžová
Biela
Červená
Čierna
Hnedá
Modrá
Priesvitná
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Zlatá
Žltá
cm
cm
cm
cm
cm
cm