Domov / Nábytok / Úložné priestory

Úložné priestory

Vecí v byte neustále pribúda, čo vás stále stavia pred otázku, kam s nimi. Úložných priestorov nie je nikdy dosť, nábytku s úložným priestorom našťastie áno.
  Čítať ďalej
Dostupnosť
Cena
Farba
Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Hnedá
Modrá
Priesvitná
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Zlatá
Žltá
Šírka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hĺbka
cm
cm
Zobraziť 353 produktov podľa Máme pre vás 353 produktov
Regály, police, boxy, komody, skrine alebo truhlice. Určené do obytných miestností bytu aj do pivníc, dielní a garáží. Reprezentatívne, alebo čisto praktické. Slúžia ako knižnice, bielizníky, výstaviská suvenírov, úložisko náradia a nekonečné množstvo ďalších účelov.
Tak napríklad vysoké rohové regály sú úložným nábytkom s minimálnym využitím podlahovej plochy. Preteká vám knižnica? Môžete siahnuť po ďalšej klasickej polici, alebo po praktickej a pôsobivej otočnej knižnici. 
Mnoho políc a deliacich stien slúži nielen na odkladanie vecí, ale aj na členenie väčších miestností. Niektoré modely komôd a regálov sú tak zvodné, že klasickú úlohu otočia a vy začnete premýšľať, na čo tak pôvabný kus nábytku vlastne využiť. 
Jednoduché drevené regály v kúpeľni ubytujú uteráky, v pivnici zaváraniny. V ponuke nájdete detskú policu s otvorenými boxmi na uloženie hračiek. A tak by sme mohli pokračovať.
Úložné priestory samozrejme nájdete aj v skriniach a komodách.
Více tipů na zařízení Vašeho domova najdete v našem SCONTO magazínu. Inspirovat se můžete také článkem o policích, kde se dozvíte z jakých typů máte na výběr a jak s nimi oživíte Vaše stěny.

Inspirujte se

Inšpirujte sa: jedálenský stôl s kovovými nohami

Pri jedálenskom stole sa stretávate so svojou rodinou, priateľmi a najbližšími. Vychutnávate si skvelé jedlo a možno vám nahrádza aj pracovný stôl. Ide o estetický a funkčný prvok, ktorý by vám mal prinášať radosť na pohľad, no najmä pohodlie. Na výber máte z množstva d…

Tohtoročné terasové trendy nie sú len o nábytku a vonkajšom sedení

Vždy, keď sa blíži letná sezóna, začne sa riešiť údržba nábytku na terase, príp. nákup nového. Čo keby ste sa tento rok pozreli na celkový vzhľad vašej terasy? Tohtoročné trendy hovoria, že terasy budú predovšetkým o spojení s prírodou, o prepájaní interiéru s exteriéro…

Typy postelí: z akých máte na výber?

Dobrá pohodlná posteľ je na nezaplatenie. Každý deň v nej strávime aspoň šesť až osem hodín, čo nie je zanedbateľný čas. Kvalitný spánok totiž človeku dáva energiu do nového dňa, schopnosť sústrediť sa a zvládať každodenný nápor stresu. Posteľ musí zodpovedať používateľ…

Filtry

Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Hnedá
Modrá
Priesvitná
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Zlatá
Žltá
cm
cm
cm
cm
cm
cm