Domov / Nábytok / Skrine a komody / Kúpeľňové skrinky

Nízke kúpeľňové skrinky

Nízka kúpeľňová skrinka je výborný spojenec pri ukladaní vecí, ku ktorým chcete mať rýchly prístup. Čítať ďalej

KÚPEĽŇOVÉ PROGRAMY

Kúpeľňa je miestom, kde začíname každý deň. Niet preto divu, že v rozospatej nálade vsádzame predovšetkým na praktickosť. Naše kúpeľňové programy ponúkajú jednoduché riešenia v atraktívnom prevedení, vďaka ktorým ráno nájdete zubnú kefku hneď na prvý pokus.
Všetky programy
Typy kúpeľňových skriniek:
Dostupnosť
Cena
Zobraziť 36 produktů podle Máme pro vás 36 produktů
Kúpeľňové skrinky a komody s menšou výškou kombinujú priestor krytý dvierkami s jednou alebo viacerými zásuvkami. Niektoré modely majú tiež otvorené police, všetky hornú dosku, ktorá určite nezostane prázdna. 
Nízke kúpeľňové skrinky môžete postaviť vedľa umývadla alebo k voľnej stene, na ktorej môžu visieť ďalšie závesné skrinky alebo police.
Môžete si vybrať medzi modernými bielymi skrinkami vo vysokom lesku, v štýle antik alebo rustikálnom vyhotovení masívnej akácie. To nie je výpočet, ale obyčajná ochutnávka možností, ako nové kúpeľňové skrinky zladiť s vaším vkusom.
Jedna alebo dve nízke skrinky sa určite zmestia aj do malej kúpeľne. Odolnosť povrchov a pripravenosť na pôsobenie vlhkosti sľubujú úspešné a dlhoročné riešenie.
 

Inspirujte se

Poznáte najnovšie trendy v interiérovom osvetlení?

Svietidlá v interiéri sú nielen funkčným prvkom, ale svojimi tvarmi, veľkosťou a farbou sa podieľajú aj na celkovom vzhľade miestnosti a pomáhajú vytvoriť jej atmosféru. Ktoré trendy v rámci osvetlenia by nemali ujsť vašej pozornosti?

Ako si vybrať matrac: čo všetko vziať do úvahy?

Výber matraca je jedným z dôležitých krokov pre vaše zdravie. Kvalitný matrac sa prispôsobí vášmu telu, vďaka čomu bráni nevhodným polohám pri spaní a odbremeňuje chrbticu a svalové partie od zbytočnej záťaže. Viete, ako si vybrať matrac a čo všetko by ste pri jeho kúpe…

Žltá sedačka prežiari interiér. Prečo sa táto farba hodí do obývačky?

Žltá farba väčšinou nie je prvým odtieňom, ktorý zvažujeme pri výbere sedačky. A je to škoda. Obývačku totiž dokáže presvetliť a rozžiariť. Ak práve uvažujete o kúpe, žltá sedačka rozhodne stojí za zváženie.

Filtry

Typy kúpeľňových skriniek:
Antracitová
Biela
Čierna
Hnedá
Priesvitná
Prírodná
Sivá
cm
cm
cm
cm
cm
cm