Regály

Kto si myslí, že regál je skriňa bez dverí alebo štós políc, bude nápaditosťou našich modelov prekvapený.
  Čítať ďalej
Dostupnosť
Cena
Zobraziť 328 produktov podľa Máme pre vás 328 produktov

AKO VYBRAŤ REGÁL

Naše regály na seba berú podobu kreatívnych kompozícií políc a skriniek, ratanových košov v kovovom nosiči alebo dekoratívnych zostáv určených ako na stenu, tak na rozčlenenie miestnosti.
Ponuka regálov a políc vychádza v ústrety akejkoľvek potrebe niečo niekam upratať. Knihy, hračky, topánky, marmelády, krabice s rôznym a ostatným – všetko sa rýchlo zmestí a rovnako rýchlo nájde, pretože to máte stále na očiach.
Regály a samonosné police sa uplatnia v každej obytnej aj úžitkovej miestnosti, treba ako regály do kuchyne. Dizajnové kusy plnia nielen praktickú, ale aj estetickú a reprezentatívnu úlohu. Široký výber štýlov a dekorov uľahčí výber v súlade s vašim vkusom a poňatím vášho bytu.
 

Inspirujte se

Moderný nočný stolík: aký je pre vás ten pravý?

Moderný nočný stolík predstavuje pekný, no najmä praktický doplnok postele. Slúži totiž na odloženie vecí, ktoré máme pred spánkom alebo krátko po zobudení radi poruke. V súčasnosti si môžeme vyberať z rôznych moderných nočných stolíkov. Viete, aký je vhodný pre vás?

Objavte výhody lavíc do predsiene

Predsieň je ako obal knihy. Je to prvý priestor, ktorý uvidia vaši hostia pri vstupe do bytu. Predsieň by ich mala privítať vrelou a príjemnou atmosférou, preto je jej správne zariadenie kľúčové. Aby si mohli odložiť oblečenie a vyzuť topánky, nemala by tam chýbať lavic…

Koberec do kuchyne: čo sú plusy a mínusy tejto voľby

Otázka koberca do kuchyne rozdeľuje spoločnosť na dva tábory. Jeden naň nedá dopustiť, druhý by si nedal koberec do kuchyne za žiadnu cenu. Aby sme vám pomohli so správnym rozhodnutím, spísali sme výhody aj nevýhody kuchynského koberca. A pridáme praktické rady, na ktor…

Filtry

Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Hnedá
Modrá
Priesvitná
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Zlatá
Žltá
cm
cm
cm
cm
cm
cm