Domov / Nábytok / Skrine a komody / Kontajnery a vozíky

Kontajnery a vozíky

Domovským revírom pojazdných vozíkov a kontajnerov sú pracovne a kancelárie. Uplatnenie ale nájdu v celom dome.
  Čítať ďalej
Zobraziť 39 produktů podle Máme pro vás 39 produktů
1
Začnime tradičným využitím kontajneru v konjunkcii s pracovným stolom. Nevyhnutnosť zásuviek na písacie a ďalšie potreby najlepšie vynikne, keď pod stolom chýba. Zásuvkové kontajnery ich môžu dokonale nahradiť.
Ponúkame ich v mnohých usporiadaniach a dekoroch, v bielej a sivej farbe a vzájomných kombináciách do každej pracovne. Niektoré modely sú vybavené aj otvorenou poličkou alebo odkladacou plochou so zvýšeným okrajom na hornej doske skrinky. Veľa kontajnerov má kolieska uľahčujúce presun.
Napriek svojim malým rozmerom kontajner dokáže pojať nepredstaviteľné množstvo predmetov. Ak si chcete o nich zachovať prehľad, môžete zvoliť kontajner s otvorenými výsuvnými policami alebo vyberateľnými boxmi. Máme aj kontajnery vhodné pod šijací stroj, do dielne, garáže, kúpeľne a tak ďalej.
Špeciálnym typom kontajnera sú kuchynské pojazdné vozíky s policami, zásuvkami či košmi, opäť na kolieskach. Zväčšia plochu kuchynskej linky, poslúžia ako servírovací stolík aj mobilný odkladací pult. A hodia sa nielen do kuchyne.
Množstvo dizajnov a možností na využitie vozíkov a kontajnerov presahuje možnosti tohto textu. Presvedčte sa sami, koľko ich máme a ako veľmi sú praktické.