Domov / Nábytok / Stoly a stolíky / Konferenčné stolíky

Rozkladacie konferenčné stolíky

Rozkladací konferenčný stolík neprekvapí ani početnejšia návšteva. Počas niekoľkých sekúnd vytvoríte dosť miesta na všetko, čo musí byť po ruke. Čítať ďalej

OBÝVACIE PROGRAMY

Obdobie celistvých, nepraktických obývacích stien je našťastie už za nami. Moderné obývacie izby vsádzajú dôraz na jednoduchosť a flexibilitu, vďaka čomu si môže každý zákazník usporiadať jednotlivé elementy podľa svojho uváženia. U nás môžete vyberať zo širokej palety štýlov, vzorov a materiálov.
Všetky programy
Funkcia rozkladania:
Dostupnosť
Cena
Zobraziť 25 produktov podľa Máme pre vás 25 produktov
Spôsob rozkladania konferenčných stolíkov je rozmanitý, vždy ale praktický a jednoduchý. U niektorých modelov nemusíte ani zberať veci zo stola . Dĺžka stolíka môže nadobudnúť až takmer jedálenských rozmerov.
Všetky naše rozkladacie konferenčné stolíky majú obdĺžnikový tvar. Sú vyrobené z kvalitného laminovaného materiálu v niekoľkých dekoroch a farbách. Pôsobivá je kombinácia duba s čiernym lakom, rovnako ako každý iný dizajn, ktorý sa vám zapáči. 
Povrchová úprava znesie aj občasné poliatie a ľahko sa udrží v pôvodnom stave. Váš stolík tak bude dlho robiť radosť vám aj vašim návštevám.
 

Inspirujte se

Moderný nočný stolík: aký je pre vás ten pravý?

Moderný nočný stolík predstavuje pekný, no najmä praktický doplnok postele. Slúži totiž na odloženie vecí, ktoré máme pred spánkom alebo krátko po zobudení radi poruke. V súčasnosti si môžeme vyberať z rôznych moderných nočných stolíkov. Viete, aký je vhodný pre vás?

Objavte výhody lavíc do predsiene

Predsieň je ako obal knihy. Je to prvý priestor, ktorý uvidia vaši hostia pri vstupe do bytu. Predsieň by ich mala privítať vrelou a príjemnou atmosférou, preto je jej správne zariadenie kľúčové. Aby si mohli odložiť oblečenie a vyzuť topánky, nemala by tam chýbať lavic…

Koberec do kuchyne: čo sú plusy a mínusy tejto voľby

Otázka koberca do kuchyne rozdeľuje spoločnosť na dva tábory. Jeden naň nedá dopustiť, druhý by si nedal koberec do kuchyne za žiadnu cenu. Aby sme vám pomohli so správnym rozhodnutím, spísali sme výhody aj nevýhody kuchynského koberca. A pridáme praktické rady, na ktor…

Filtry

Funkcia rozkladania:
Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Čiernobiela
Hnedá
Medená
Modrá
Priesvitná
Prírodná
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Zelená
Zlatá
Žltá
cm
cm
cm
cm
cm
cm