Domov / Nábytok / Stoly a stolíky / Konferenčné stolíky

Rozkladacie konferenčné stolíky

Rozkladací konferenčný stolík neprekvapí ani početnejšia návšteva. Počas niekoľkých sekúnd vytvoríte dosť miesta na všetko, čo musí byť po ruke. Čítať ďalej

OBÝVACIE PROGRAMY

Obdobie celistvých, nepraktických obývacích stien je našťastie už za nami. Moderné obývacie izby vsádzajú dôraz na jednoduchosť a flexibilitu, vďaka čomu si môže každý zákazník usporiadať jednotlivé elementy podľa svojho uváženia. U nás môžete vyberať zo širokej palety štýlov, vzorov a materiálov.
Všetky programy
Zobraziť 19 produktov podle Máme pro vás 19 produktov
Spôsob rozkladania konferenčných stolíkov je rozmanitý, vždy ale praktický a jednoduchý. U niektorých modelov nemusíte ani zberať veci zo stola . Dĺžka stolíka môže nadobudnúť až takmer jedálenských rozmerov.
Všetky naše rozkladacie konferenčné stolíky majú obdĺžnikový tvar. Sú vyrobené z kvalitného laminovaného materiálu v niekoľkých dekoroch a farbách. Pôsobivá je kombinácia duba s čiernym lakom, rovnako ako každý iný dizajn, ktorý sa vám zapáči. 
Povrchová úprava znesie aj občasné poliatie a ľahko sa udrží v pôvodnom stave. Váš stolík tak bude dlho robiť radosť vám aj vašim návštevám.