Domov / Nábytok / Stoly a stolíky / Jedálenské stoly

Jedálenské stoly z masívu

Jedálenský stôl z masívu je príjemný pre oko aj hmat. Bude vám robiť radosť každý deň, rok za rokom. Čítať ďalej

JEDÁLENSKÉ PROGRAMY

Maximálny komfort pri dobrom jedle, ktoré zdieľame s celou rodinou. Presne takú atmosféru by mala každá jedáleň poskytovať. Preto sme pre vás pripravili programy, ktoré nielen že plnia svoj účel, ale dotvárajú aj útulnú atmosféru vašej domácnosti, vďaka čomu sa budete pri každom jedle cítiť ako v príjemnej reštaurácii.
Všetky programy
Zobraziť 57 produktov podle Máme pro vás 57 produktov
1
Masívny jedálenský stôl môže byť vyrobený z kvalitných domácich drevín (napr. z duba či borovice) alebo exotických (napr. palisandra alebo akácie). Každý druh dreva má svoje osobité čaro, ktoré zdôrazňuje použitá lazúra či lak. 
Niektoré modely sú z masívneho dreva celé, iné kombinujú masívnu jedálenskú dosku s kovovými nohami či podstavcami. Na výber sú masívne stoly okrúhle, štvorcové, obdĺžnikové aj nepravidelných tvarov. Niektoré modely sú rozkladacie, iné sú sami dosť veľké na to, aby sa k nim usadila aj početná spoločnosť.
Jedálenský stôl z masívu nie je len krásny, ale aj praktický. Prirodzené vlastnosti dreva aj starostlivosť venovaná výrobe im zaručujú veľmi dlhú životnosť. K nej prispieva aj jednoduchá možnosť opráv. Mechanicky poškodený povrch môžete ľahko zbrúsiť a znovu natrieť.