Domov / Nábytok / Záhrada

Záhradný nábytok

Keď na jar začne slnko hriať a z hliny začnú vykukovať krókusy, stane sa záhrada najmilšou izbou vášho domu. Čítať ďalej
Dostupnosť
Cena
Farba
Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Hnedá
Priesvitná
Prírodná
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
Šírka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hĺbka
cm
cm
Zobraziť 167 produktov podľa Máme pre vás 167 produktov
Predsa v nej ale nebudete stáť alebo hneď pracovať! A nemusíte dokonca mať ani záhradu. Aj na balkón a terasu potrebujete pekný, pohodlný a trvanlivý záhradný nábytok. Pre všetky tieto miesta máme na výber niekoľko záhradných stolov, stoličiek, kresiel a pohoviek, lavíc a ďalšieho záhradného vybavenia. 
Výber vám uľahčí ponuka kompletných záhradných zostáv v jednotnom dizajne. Na vrchol potešenia z pobytu pod šírym nebom vás vynesú záhradné ležadlá a hojdačky. Pred dažďom a spaľujúcim slnkom ochránia záhradné pavilóny.
Záhradný sortiment je najčastejšie vyrobený z prírodných materiálov, typicky exotického dreva, kovu, ratanu alebo ich kombinácií. Skúsenosť hovorí, že ani imitácia prírodných materiálov neznižuje úžitkovú ani estetickú hodnotu nábytku. Napríklad umelý ratan je na rozdiel od prírodného rovnako pekný, popritom ponúka ešte dlhšiu životnosť a jednoduchšiu údržbu.
Naše záhradné vybavenie je samozrejme určené na použitie vonku. Neprekáža mu, keď zmokne. Len počas zimy mu bude lepšie niekde v suchu pod strechou.
 

Inspirujte se

Moderný nočný stolík: aký je pre vás ten pravý?

Moderný nočný stolík predstavuje pekný, no najmä praktický doplnok postele. Slúži totiž na odloženie vecí, ktoré máme pred spánkom alebo krátko po zobudení radi poruke. V súčasnosti si môžeme vyberať z rôznych moderných nočných stolíkov. Viete, aký je vhodný pre vás?

Objavte výhody lavíc do predsiene

Predsieň je ako obal knihy. Je to prvý priestor, ktorý uvidia vaši hostia pri vstupe do bytu. Predsieň by ich mala privítať vrelou a príjemnou atmosférou, preto je jej správne zariadenie kľúčové. Aby si mohli odložiť oblečenie a vyzuť topánky, nemala by tam chýbať lavic…

Koberec do kuchyne: čo sú plusy a mínusy tejto voľby

Otázka koberca do kuchyne rozdeľuje spoločnosť na dva tábory. Jeden naň nedá dopustiť, druhý by si nedal koberec do kuchyne za žiadnu cenu. Aby sme vám pomohli so správnym rozhodnutím, spísali sme výhody aj nevýhody kuchynského koberca. A pridáme praktické rady, na ktor…

Filtry

Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Hnedá
Priesvitná
Prírodná
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
cm
cm
cm
cm
cm
cm