Domov / Nábytok / Záhrada

Záhradný nábytok

Keď na jar začne slnko hriať a z hliny začnú vykukovať krókusy, stane sa záhrada najmilšou izbou vášho domu. Čítať ďalej
Dostupnosť
Štítky
Cena
Farba
Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Hnedá
Prírodná
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Šírka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hĺbka
cm
cm
Zobraziť 47 produktů podle Máme pro vás 47 produktů
Predsa v nej ale nebudete stáť alebo hneď pracovať! A nemusíte dokonca mať ani záhradu. Aj na balkón a terasu potrebujete pekný, pohodlný a trvanlivý záhradný nábytok. Pre všetky tieto miesta máme na výber niekoľko záhradných stolov, stoličiek, kresiel a pohoviek, lavíc a ďalšieho záhradného vybavenia. 
Výber vám uľahčí ponuka kompletných záhradných zostáv v jednotnom dizajne. Na vrchol potešenia z pobytu pod šírym nebom vás vynesú záhradné ležadlá a hojdačky. Pred dažďom a spaľujúcim slnkom ochránia záhradné pavilóny.
Záhradný sortiment je najčastejšie vyrobený z prírodných materiálov, typicky exotického dreva, kovu, ratanu alebo ich kombinácií. Skúsenosť hovorí, že ani imitácia prírodných materiálov neznižuje úžitkovú ani estetickú hodnotu nábytku. Napríklad umelý ratan je na rozdiel od prírodného rovnako pekný, popritom ponúka ešte dlhšiu životnosť a jednoduchšiu údržbu.
Naše záhradné vybavenie je samozrejme určené na použitie vonku. Neprekáža mu, keď zmokne. Len počas zimy mu bude lepšie niekde v suchu pod strechou.
 

Inspirujte se

Vankúše na spanie: patria do postele alebo nie?

Vankúše na spanie máte v posteli preto, aby sa starali o správnu polohu chrbta, aby podporovali zdravé zakrivenie krku a aby vás ráno neobťažovala bolesť svalov šije. Vedeli ste však, že pre ľudí spiacich na bruchu môže byť lepší spánok bez vankúša? Kedy sa odporúča spa…

Očami dizajnéra: Nadčasová bielo-sivá kuchyňa

Kombinácia bielej a sivej patrí medzi najobľúbenejšie v interiéri. A nie div. Tieto farby sa navzájom pekne dopĺňajú, ľahko sa ladia s inými odtieňmi a hravo zapadnú do rôznych štýlov bývania. Bielo-sivá kuchyňa je nadčasová, jednoducho prispôsobiteľná aktuálnym trendom…

Poznáte najnovšie trendy v interiérovom osvetlení?

Svietidlá v interiéri sú nielen funkčným prvkom, ale svojimi tvarmi, veľkosťou a farbou sa podieľajú aj na celkovom vzhľade miestnosti a pomáhajú vytvoriť jej atmosféru. Ktoré trendy v rámci osvetlenia by nemali ujsť vašej pozornosti?

Filtry

Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Hnedá
Prírodná
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
cm
cm
cm
cm
cm
cm