Domov / Textil / Koberce a rohožky / Kusové koberce

Kusové koberce

Hrejivé teplo od nôh, tlmenie hluku a tiež aj pastvu pre oči vnášajú do bytu kusové koberce. 
  Čítať ďalej
Dostupnosť
Cena
Šírka
cm
cm
Dĺžka
cm
cm
Farba
Antracitová
Béžová
Biela
Červená
Čierna
Čiernobiela
Fialová
Hnedá
Medená
Modrá
Oranžová
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
Zlatá
Žltá
Umiestnenie kobercov
Zobraziť 203 produktov podľa Máme pre vás 203 produktov
Koberce s dlhým vlasom (tzv. shaggy koberce) sa navzájom líšia dĺžkou vlasu a materiálom. Napríklad doplnkové vlákno Lurex prepožičia kobercu lesk a luxusný vzhľad. Vlákna môžu byť stočené do slučiek, alebo jednotlivo zatkané. Shaggy koberce sú väčšinou jednofarebné alebo s melírom tón v tóne.

Pestrá je ponuka aj medzi kobercami s nízkym vlasom. Rozdiely sú v hustote vlasu, materiálu a farebnosti. Nájdete tu kusy s pestrejšími vzormi abstraktnými, rastlinnými, orientálnymi alebo detskými.

Zaujímavú skupinu tvoria koberce typu zajac s husto a jemne tkaným vlasom vysokým 20–50 mm. Je mäkký a hebký, takže na prvýkrát pochopíte, na čo sa hodí najlepšie: na povaľovanie a leňošenie jako ideálny koberec do obývačky. Ponúkame ho v niekoľkých farebných vyhotoveniach.

Tradičný a dlhoveký je koberec bouclé alebo buklák. Vyrába sa z odolných syntetických vlákien v hladkej väzbe bez vlasu, preto sa aj ľahko udržuje. Stačí ho jednoducho pozametať a občas vyklepať. Skvelé vlastnosti koberca do kuchyne.

V našej ponuke narazíte tiež na penové detské koberce v rôznych dizajnoch a rozmeroch. Jednou z ich predností je možnosť prania pri 30 °C. Koberec je ideálny na hranie, pretože dobre izoluje chlad a je príjemne mäkký.

Konečne môžete premýšľať aj o umelej kožušine. Vlastnosťami ani vzhľadom si nezadá s tou prírodnou. Ponúkame v niekoľkých veľkostiach a farbách. Kožušiny sa skvele hodia pod konferenčný stolík, ku kreslu v čitateľskom kúte alebo ku krbu.
 

Inspirujte se

Moderný nočný stolík: aký je pre vás ten pravý?

Moderný nočný stolík predstavuje pekný, no najmä praktický doplnok postele. Slúži totiž na odloženie vecí, ktoré máme pred spánkom alebo krátko po zobudení radi poruke. V súčasnosti si môžeme vyberať z rôznych moderných nočných stolíkov. Viete, aký je vhodný pre vás?

Objavte výhody lavíc do predsiene

Predsieň je ako obal knihy. Je to prvý priestor, ktorý uvidia vaši hostia pri vstupe do bytu. Predsieň by ich mala privítať vrelou a príjemnou atmosférou, preto je jej správne zariadenie kľúčové. Aby si mohli odložiť oblečenie a vyzuť topánky, nemala by tam chýbať lavic…

Koberec do kuchyne: čo sú plusy a mínusy tejto voľby

Otázka koberca do kuchyne rozdeľuje spoločnosť na dva tábory. Jeden naň nedá dopustiť, druhý by si nedal koberec do kuchyne za žiadnu cenu. Aby sme vám pomohli so správnym rozhodnutím, spísali sme výhody aj nevýhody kuchynského koberca. A pridáme praktické rady, na ktor…

Filtry

cm
cm
cm
cm
Antracitová
Béžová
Biela
Červená
Čierna
Čiernobiela
Fialová
Hnedá
Medená
Modrá
Oranžová
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
Zlatá
Žltá