Domov / Nábytok / Stoly a stolíky / Písacie stoly

Písacie stoly

Prezrite si veľké aj malé písacie stoly pre veľké aj malé potreby, do kancelárie aj do obývačky, z masívu, drevených materiálov aj kovu. Bude radosť zasadnúť a tvoriť!
  Čítať ďalej
Dostupnosť
Cena
Zobraziť 244 produktov podľa Máme pre vás 244 produktov
Ponuka písacích stolov je rovnako pestrá ako nároky, ktoré na ne kladiete. Máme lacné písacie stoly pre nenáročných užívateľov aj reprezentatívne zostavy stolov a skriniek, ktoré vám vytvoria malú, ale milú kanceláriu. 
Môžete si vybrať písacie stoly z laminovanej či dyhovanej drevotriesky v duchu minimalizmu, alebo dôstojné stoly z masívu v rustikálnom štýle – plus všetko medzi tým. 
Väčšina stolov je vybavená odkladacími a/alebo úložnými priestormi. Môžu mať podobu jednej či dvoch postranných skriniek s dvierkami alebo zásuvkami, integrovaného regála, zásuviek pod pracovnou doskou, police nad pracovnou doskou a ich kombináciou. Stoly bez úložných priestorov sú určené na doplnenie samostatne predávaných kontajnerov.
V ponuke nájdete rohové písacie stoly pre bežných užívateľov a digitálnych mágov, kompaktnú komodu s výklopnou písacou doskou alebo stoly s nastaviteľnou výškou pracovnej dosky, ktorú oceníte, ak bude stôl používaný viacerými ľuďmi alebo spôsobmi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Inspirujte se

Očami dizajnéra: Ako rozdeliť izbu na spálňu a obývačku

Ak idete zariaďovať jednoizbový byt, stojíte pred nemalou výzvou. Z hľadiska funkčnosti potrebujete vytvoriť plnohodnotný priestor, ktorý je príťažlivý, pohodlný a zároveň vzdušný. Ako správne rozdeliť miestnosť, ktorá má slúžiť ako spálňa a aj ako obývacia izba? Inšpir…

Ako si poradiť so strašidlom? Vyžeňte detský strach z izby

Detská izba má veľký vplyv na pohodu a vývoj dieťaťa. Mala by pôsobiť príjemne, hravo a bezpečne. Pri zariaďovaní však treba zohľadniť aj fakt, že najmenší od narodenia bojujú so strachom z tmy, zo strašidiel alebo zlých ľudí. Možno budete prekvapení, ale niekedy môžu a…

Populárne truhlice – nahádzať, zavrieť a je upratané

Kto by si nepamätal starodávne truhlice, ktoré mávali na povale naši prarodičia? Myslíte si, že im už odzvonilo? Práve naopak. Truhlice sa znova tešia veľkej popularite, pretože sa môžu stať nielen perfektnou dekoráciou do interiéru, ale navyše ide aj o funkčný kus náby…

Filtry

Antracitová
Béžová
Biela
Červená
Čierna
Hnedá
Modrá
Oranžová
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Žltá
cm
cm
cm
cm
cm
cm