Domov / Nábytok / Stoly a stolíky / Písacie stoly

Písacie stoly

Prezrite si veľké aj malé písacie stoly pre veľké aj malé potreby, do kancelárie aj do obývačky, z masívu, drevených materiálov aj kovu. Bude radosť zasadnúť a tvoriť!
  Čítať ďalej
Zobraziť 237 produktů podle Máme pro vás 237 produktů
1 3 ... 7
Ponuka písacích stolov je rovnako pestrá ako nároky, ktoré na ne kladiete. Máme lacné písacie stoly pre nenáročných užívateľov aj reprezentatívne zostavy stolov a skriniek, ktoré vám vytvoria malú, ale milú kanceláriu. 
Môžete si vybrať písacie stoly z laminovanej či dyhovanej drevotriesky v duchu minimalizmu, alebo dôstojné stoly z masívu v rustikálnom štýle – plus všetko medzi tým. 
Väčšina stolov je vybavená odkladacími a/alebo úložnými priestormi. Môžu mať podobu jednej či dvoch postranných skriniek s dvierkami alebo zásuvkami, integrovaného regála, zásuviek pod pracovnou doskou, police nad pracovnou doskou a ich kombináciou. Stoly bez úložných priestorov sú určené na doplnenie samostatne predávaných kontajnerov.
V ponuke nájdete rohové písacie stoly pre bežných užívateľov a digitálnych mágov, kompaktnú komodu s výklopnou písacou doskou alebo stoly s nastaviteľnou výškou pracovnej dosky, ktorú oceníte, ak bude stôl používaný viacerými ľuďmi alebo spôsobmi.