Domov / Textil / Kuchynský textil

Kuchynský textil

Dostupnosť
Cena
Farba
Antracitová
Béžová
Biela
Červená
Čierna
Čiernobiela
Fialová
Hnedá
Modrá
Oranžová
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
Zlatá
Žltá
Zobraziť 90 produktov podľa Máme pre vás 90 produktov
Kvalitný a dizajnovo nápaditý kuchynský textil
Kuchynský textil ako utierky, chňapky, prestieranie a iné sú dôležité v každej kuchyni. Dopĺňajú celkový vzhľad kuchyne a dodávajú jej tú správnu eleganciu. Vyberajte zo širokého sortimentu štýlového kuchynského textilu. 

Každá správna kuchyňa má kvalitný a dizajnovo nápaditý kuchynský textil. Z našej rozsiahlej ponuky si môžete vyberať medzi najrôznejším prestieraním, behúňmi na stôl alebo utierkami. Doplňte si svoju kuchyňu o jednu z týchto skvelých a funkčných dekorácií a varte jedna báseň.

 

Inspirujte se

Moderný nočný stolík: aký je pre vás ten pravý?

Moderný nočný stolík predstavuje pekný, no najmä praktický doplnok postele. Slúži totiž na odloženie vecí, ktoré máme pred spánkom alebo krátko po zobudení radi poruke. V súčasnosti si môžeme vyberať z rôznych moderných nočných stolíkov. Viete, aký je vhodný pre vás?

Objavte výhody lavíc do predsiene

Predsieň je ako obal knihy. Je to prvý priestor, ktorý uvidia vaši hostia pri vstupe do bytu. Predsieň by ich mala privítať vrelou a príjemnou atmosférou, preto je jej správne zariadenie kľúčové. Aby si mohli odložiť oblečenie a vyzuť topánky, nemala by tam chýbať lavic…

Koberec do kuchyne: čo sú plusy a mínusy tejto voľby

Otázka koberca do kuchyne rozdeľuje spoločnosť na dva tábory. Jeden naň nedá dopustiť, druhý by si nedal koberec do kuchyne za žiadnu cenu. Aby sme vám pomohli so správnym rozhodnutím, spísali sme výhody aj nevýhody kuchynského koberca. A pridáme praktické rady, na ktor…

Filtry

Antracitová
Béžová
Biela
Červená
Čierna
Čiernobiela
Fialová
Hnedá
Modrá
Oranžová
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
Zlatá
Žltá