Domov / Svietidlá / Svietidlá do kuchyne

Svietidlá do kuchyne

Osvetlite si kuchynskú dosku spoľahlivým podlinkovým svietidlom.
  Čítať ďalej
Naše podlinkové svietidlá sú určené na jednoduchú montáž na spodnú dosku horných kuchynských skriniek alebo na stenu. Vypínač je umiestnený na tele svietidla. 
Dĺžka a intenzita svetelného zdroja zaručí dokonalé osvetlenie pomerne veľkej plochy. Svietidlo sa preto hodí aj na osvetlenie garáže, pracovného stola v dielni alebo k dosiahnutiu zaujímavých svetelných efektov v policiach, regáloch, podhľadoch a podobne.
Neutrálna biela farba tela, trubice aj svetla a taktiež výhodná cena otvára kuchynským svietidlám široké pole pôsobnosti v celom byte a dome.
 

Inspirujte se

Moderný nočný stolík: aký je pre vás ten pravý?

Moderný nočný stolík predstavuje pekný, no najmä praktický doplnok postele. Slúži totiž na odloženie vecí, ktoré máme pred spánkom alebo krátko po zobudení radi poruke. V súčasnosti si môžeme vyberať z rôznych moderných nočných stolíkov. Viete, aký je vhodný pre vás?

Objavte výhody lavíc do predsiene

Predsieň je ako obal knihy. Je to prvý priestor, ktorý uvidia vaši hostia pri vstupe do bytu. Predsieň by ich mala privítať vrelou a príjemnou atmosférou, preto je jej správne zariadenie kľúčové. Aby si mohli odložiť oblečenie a vyzuť topánky, nemala by tam chýbať lavic…

Koberec do kuchyne: čo sú plusy a mínusy tejto voľby

Otázka koberca do kuchyne rozdeľuje spoločnosť na dva tábory. Jeden naň nedá dopustiť, druhý by si nedal koberec do kuchyne za žiadnu cenu. Aby sme vám pomohli so správnym rozhodnutím, spísali sme výhody aj nevýhody kuchynského koberca. A pridáme praktické rady, na ktor…

Filtry

Biela