Kožené sedacie súpravy

1 3 ... 5

Kožené sedacie súpravy


Ako na čistenie a údržbu kožených sedačiek?
Kožené sedačky sú jedny z najpredávanejších na našom trhu. Sú predovšetkým vyhľadávané pre svoj jedinečný a charakteristický elegantný vzhľad. Disponujú pevnou konštrukciou a noblesným dizajnom. Nechajte sa zlákať dotykom luxusu, kožená sedacia súprava vám poskytne kvalitné a pohodlné sedenie.
 
Kožená sedačka je veľmi praktická vďaka svojej jednoduchej údržbe. Tradičná a odolná koža je zárukou kvality. Na čistenie tohoto dominantného prvku obývačky plne postačí navlhčená handrička. To iste ocenia rodiny s deťmi a domácimi miláčikmi. Vhodné sú aj pre alergikov alebo do miestností s krbom. Vyššia prašnosť, ktorá nesvedčí čalúneným poťahom, už nebude problém.
 
Raz za rok bude potrebné dopriať koženej sedačke "kozmetickú procedúru" špeciálnym prípravkom. Oživí farbu a zaistí kvalitné hĺbkové ošetrenie materiálu.
 
Výhody
  • odpadá strojové čistenie ako u čalúnených sedačiek
  • kvalitný a nadčasový materiál
  • dizajnový a honosný prvok
  • dlhá životnosť
  • materiál príjemný na dotyk
  • komfortné sedenie
  • originálna vôňa pravej kože
Nevýhody
  • vyššia cena (prvotná investícia sa však vráti v podobe dlhej životnosti a vysokej kvality)
Kožená sedacia súprava ako ozdoba interiéru
Kožená sedacia súprava bezpochyby zaujme každú návštevu. Pôsobí hrejivým dojmom a môže doslova zažiariť aj ako solitér v hale, knižnici, alebo pracovne. V dnešnej dobe na trhu nájdete najrôznejšie modely, od luxusných za vyššiu cenu až po takzvané "ľudové". Pozor si však dajte na takzvané "kožené" súpravy z rôznych imitácií kože. Umelé materiály môžu sotva konkurovať pravej prírodnej koži.
 
Kvalitnú sedaciu súpravu oceníte na posedenie so svojou rodinou po náročnom dni, radi sa do nej usadíte s priateľmi, alebo len tak s knihou pre relaxáciu. Dávno je preč doba, kedy bola takzvane "in" trojmiestna pohovka. Dnes už môžete zakúpiť sedačky v rôznych prevedeniach - rohové a dokonca aj rozkladacie.
 
Kožené sedacie súpravy sú predovšetkým určené pre náročnejších klientov, ktorí si radi doprajú originalitu a nadčasovosť. Štýlovo doplní váš interiér a nenútene podčiarkne svojráznosť a individualitu priestoru. Zaiste si vyberiete zo širokej ponuky unikátnych kúskov na Sconto.sk.
 

Zrejme nikto neodolá tejto skvelej ponuke a rád zavíta do dimenzie prírodných materiálov. Doprajte vášmu bytu svieži vánok v podobe nového dizajnového kúsku.
Zobraziť viac
Cookies Táto stránka používa cookies. Ďalším prehliadaním stránky vyjadrujete Váš súhlas. Viac informácií