Luxusné sedacie súpravy

Krásne na pohľad, vysoko komfortné na sedenie, príjemné na dotyk. Také sú luxusné sedacie súpravy z našej ponuky. Vyznačujú sa dlhou životnosťou, ako aj precíznym spracovaním a kvalitnými materiálmi. Vďaka trendovému dizajnu sú predurčené na to, aby sa stali pýchou každej obývacej izby. Čítať ďalej
Dostupnosť
Cena
Zobraziť 261 produktů podle Máme pro vás 261 produktů

Luxusné sedacie súpravy

Hľadáte do svojho domova pravý dizajnový skvost? Luxusné sedačky spoločnosti Sconto sú tej najvyššej kvality a stanú sa ozdobou každej obývacej izby. Vyznačujú sa dlhou životnosťou, krásnym dizajnom a precíznym spracovaním. Luxusné sedacie súpravy si zamilujete a vám i vašim návštevám sa z nich bude vstávať len ťažko.

V našej ponuke nájdete súpravy len od overených dodávateľov. Vyberané sú so zreteľom na to, aby uspokojili aj tých najnáročnejších zákazníkov. Sú zhotovené z prvotriednych materiálov s vysokou odolnosťou voči oderu a odrážajú súčasné trendy interiérového dizajnu. Hoci ide o modely výbornej kvality a starostlivého spracovania, sú ponúkané za atraktívne ceny. Preto sa aj váš domov môže pýšiť kvalitnou sedacou súpravou.

Luxusné sedacie súpravy vám poskytnú ten najvyšší používateľský komfort. Sú to spravidla priestranné sedačky, aby mal každý člen rodiny dostatok miesta a dokonalé pohodlie. Navyše sú vďaka moderným poťahom nenáročné na údržbu a čistenie. Pokiaľ ste priaznivcami prírodných materiálov, siahnuť môžete po kožených sedacích súpravách, ktoré sú synonymom nielen luxusného vzhľadu, ale aj jednoduchej starostlivosti a maximálnej odolnosti voči poškodeniu nečistotami.
  

Elegantný vzhľad, funkčné doplnky

Sedacie súpravy a pohovky z ponuky Sconta, obzvlášť tie luxusné, budú potechou nielen pre vaše oči. Vyberať si môžete z modelov, ktoré ponúkajú rôzne atraktívne prvky zaručujúce vysoký komfort sedenia alebo praktické využitie sedačky. K obľúbeným patria najmä polohovateľné opierky hlavy, elektricky nastaviteľná hĺbka sedu, možnosť rozloženia sedačky na lôžko či integrované úložné priestory. Rovnako ako moderné sedacie súpravy sú dostupné najmä v tvaroch L či U a v mnohých farebných a dizajnových stvárneniach.
 

Centrum obývacej izby

Sedacia súprava je duchom obývacej izby a celej domácnosti. Je tu pre nás, keď chceme pokojne relaxovať aj keď hľadáme zábavu. Nájdete rovnako významný kus nábytku vo vašom domove? Preto nerobte kompromisy a pri výbere luxusnej sedacej súpravy sa nenechajte ničím obmedzovať. Majte na pamäti, že vám bude slúžiť dlhé roky. Vyberte si priestranný model a doprajte členom rodiny aj vašim hosťom príjemne strávené spoločné chvíle.

Veľká sedacia súprava je perlou každého domova, ústredným bodom, kam sa každý pozrie. Nech je krásna, nech je praktická, nech je pohodlná, jednoducho luxusná!
 

Inspirujte se

Poznáte najnovšie trendy v interiérovom osvetlení?

Svietidlá v interiéri sú nielen funkčným prvkom, ale svojimi tvarmi, veľkosťou a farbou sa podieľajú aj na celkovom vzhľade miestnosti a pomáhajú vytvoriť jej atmosféru. Ktoré trendy v rámci osvetlenia by nemali ujsť vašej pozornosti?

Ako si vybrať matrac: čo všetko vziať do úvahy?

Výber matraca je jedným z dôležitých krokov pre vaše zdravie. Kvalitný matrac sa prispôsobí vášmu telu, vďaka čomu bráni nevhodným polohám pri spaní a odbremeňuje chrbticu a svalové partie od zbytočnej záťaže. Viete, ako si vybrať matrac a čo všetko by ste pri jeho kúpe…

Žltá sedačka prežiari interiér. Prečo sa táto farba hodí do obývačky?

Žltá farba väčšinou nie je prvým odtieňom, ktorý zvažujeme pri výbere sedačky. A je to škoda. Obývačku totiž dokáže presvetliť a rozžiariť. Ak práve uvažujete o kúpe, žltá sedačka rozhodne stojí za zváženie.

Filtry

Antracitová
Béžová
Biela
Červená
Čierna
Fialová
Hnedá
Modrá
Oranžová
Prírodná
Ružová
Sivá
Tyrkysová
Zelená
Žltá
cm
cm
cm
cm
cm
cm