Sedacie súpravy - výpredaj

Hľadáte kvalitnú sedaciu súpravu za výhodnú cenu? Nenechajte sa zlákať lacnými produktmi v neoverených e-shopoch. V našej ponuke totiž nájdete aj sedačky, ktoré si môžete kúpiť so zľavou a navyše získate elegantný nábytkový kúsok so zárukou. Čítať ďalej
Štítky:
Dostupnosť
Cena
Zobraziť 40 produktov podľa Máme pre vás 40 produktov

Ako si vyberať sedacie súpravy z výpredaja 

Kvalitná sedacia súprava môže stáť stovky eur, v prípade väčších modelov dokáže suma hravo prekročiť aj tisícku. Ak túžite po elegantnej a spoľahlivej sedačke, ale zväzuje vás malý rozpočet, vyberte si z našej ponuky sedacích súprav vo výpredaji. Ich cena môže byť nižšia o 20 až 40 %, vďaka čomu ušetríte nemalé peniaze.
Takýto sedací nábytok môže byť ideálny aj vtedy, ak hľadáte rýchle alebo dočasné riešenie, napríklad vzhľadom na prechodné bývanie či podnájom, prípadne hľadáte gauč do detskej izby či iných priestorov, kde hrozí rýchlejšie opotrebovanie sedačky, takže kupovať drahý kúsok nemá taký význam. Často práve výpredaj dáva motiváciu na experimentovanie so zariadením interiéru. Ak sa vám napríklad veľmi páči sedacia súprava v smaragdovozelenej zamatovej úprave, ale nie ste si svojím výberom istí, nemusíte za ňu utrácať horibilné sumy. Obstarajte si ju vo výpredaji, a ak vám v obývačke nebude vyhovovať, ľahšie ju predáte a vymeníte za inú.
 

Prečo sú sedacie súpravy lacnejšie?

Ak máte obavy, že výrobca ponúka nábytok v zľave pre možné poškodenie alebo nižšiu kvalitu, pokojne ich hoďte za hlavu. Dôvod nižšej ceny je oveľa prozaickejší – segment sedacích súprav totiž rýchlejšie podlieha trendom, ktoré predurčujú tvár nových modelov. A keďže sklady majú obmedzenú kapacitu, staršie sedacie súpravy musia po čase ustúpiť novším. Kúpa staršieho modelu, samozrejme, neznamená, že sa vám do interiéru nehodí. Tie nové majú zvyčajne iba iné čalúnenie, textúru, doplnky či rozšírenú funkcionalitu. Staršie kúsky, samozrejme, nestrácajú nič zo svojej krásy a elegancie.
Naše sedacie súpravy totiž navrhujeme nielen s ohľadom na vysokú trvácnosť, ale aj nadčasovosť a univerzálnosť. Kúpa sedačky vo výpredaji sa vám vyplatí obzvlášť v prípade náročnejších materiálov, ako je koža. Kožená sedačka má naozaj dlhú životnosť a v interiéri sa pri správnej starostlivosti bude vynímať aj po niekoľkých rokoch.
 

Na čo dať pozor pri kúpe sedačky so zľavou

V tomto prípade sa musíte zmieriť s tým, že váš výber bude do určitej miery obmedzený, a to z hľadiska veľkosti, tvaru, funkcionality sedačky, ale aj typu čalúnenia či farby. Odporúčame vám preto pravidelne sledovať náš výpredajový tovar, aby ste ľahšie natrafili na model, ktorý bude vyhovovať vašej predstave. Ak budete mať šťastie, kúpite v zľave aj luxusný kúsok či sedačku s elektrickým ovládaním sedacích prvkov alebo opierok, ktoré sa pôvodne predávali za oveľa vyššiu cenu.
Veľmi dôležité je brať ohľad na veľkosť sedačky a situovanie ostatného nábytku v priestore. Určite neodporúčame sústrediť sa na cenu a nezohľadniť pri tom rozmery, ľavý či pravý roh, spôsob rozkladania na lôžko, existenciu úložného priestoru či prístup k nemu. V prvom momente si možno poviete, že vzhľadom na ušetrené peniaze sú takéto detaily zanedbateľné, v konečnom dôsledku vám však môže nevhodne zvolená sedacia súprava dlhodobo komplikovať život.
Sedačka v zľave navyše automaticky nemusí znamenať, že bude dostupná vo vami vybranej predajni či v centrálnom sklade. Niekedy sa aj výpredajový kúsok musí doviezť zo zahraničia – vtedy si naň počkáte aj niekoľko týždňov. Veľakrát sa líšia aj dodacie lehoty jednotlivých farebných variantov tej istej sedacej súpravy, čo môže rovnako ovplyvniť váš výber – buď si počkáte na farebné vyhotovenie podľa vášho vkusu, alebo sa zmierite s iným odtieňom čalúnenia či s iným poťahom, ktoré sú dostupné okamžite. Preto vám odporúčame aj v tomto prípade dobre si preštudovať všetky parametre daného produktu alebo sa obrátiť na zákaznícku linku, kde vám radi a ochotne poradia.

Inspirujte se

Moderný nočný stolík: aký je pre vás ten pravý?

Moderný nočný stolík predstavuje pekný, no najmä praktický doplnok postele. Slúži totiž na odloženie vecí, ktoré máme pred spánkom alebo krátko po zobudení radi poruke. V súčasnosti si môžeme vyberať z rôznych moderných nočných stolíkov. Viete, aký je vhodný pre vás?

Objavte výhody lavíc do predsiene

Predsieň je ako obal knihy. Je to prvý priestor, ktorý uvidia vaši hostia pri vstupe do bytu. Predsieň by ich mala privítať vrelou a príjemnou atmosférou, preto je jej správne zariadenie kľúčové. Aby si mohli odložiť oblečenie a vyzuť topánky, nemala by tam chýbať lavic…

Koberec do kuchyne: čo sú plusy a mínusy tejto voľby

Otázka koberca do kuchyne rozdeľuje spoločnosť na dva tábory. Jeden naň nedá dopustiť, druhý by si nedal koberec do kuchyne za žiadnu cenu. Aby sme vám pomohli so správnym rozhodnutím, spísali sme výhody aj nevýhody kuchynského koberca. A pridáme praktické rady, na ktor…

Filtry

Štítky:
Antracitová
Béžová
Biela
Červená
Čierna
Fialová
Hnedá
Modrá
Oranžová
Prírodná
Ružová
Sivá
Tyrkysová
Zelená
Žltá
cm
cm
cm
cm
cm
cm