Domov / Nábytok / Skrine a komody / Šatníkové skrine

Šatníkové skrine so zrkadlom

Ako chcete bez zrkadla zistiť, kto je na svete najkrajší? Šatníkové skrine so zrkadlom na dverách sú praktické a pôsobivé súčasne. Čítať ďalej

SKRIŇOVÉ PROGRAMY

Dostatok úložného priestoru je základom čistého a usporiadaného domova. Je však najvyšší čas nahradiť nevzhľadné krabice a zakladače sadou moderných a praktických skríň.
Všetky programy
Zobraziť 171 produktov podle Máme pro vás 171 produktov
1 3 ... 5

Zrkadlové šatníkové skrine

Integrované zrkadlo na šatníkových dverách je trojnásobne praktické: odrazí váš šarm tam, kde je to potrebné, ušetrí miesto na stene a ešte opticky zväčší priestor v miestnosti.
Vizuálny efekt zrkadla záleží na veľkosti. V ponuke máme skrine so zrkadlami menšími, ale aj celoplošnými, cez celé dverné krídla. Tie výrazne potlačia aj vlastný objem skríň. Za zrkadlom budú tak trochu neviditeľné.
Šatníkové skrine so zrkadlami ponúkame v dubových dekoroch, bielej fólii či laku alebo ich  kombináciách. Pod povrchom sa skrýva odolná drevotriesková doska zaručujúca skrini stabilitu a dlhoročnú funkčnosť.
Na výber sú zrkadlové skrine so šírkou 60–360 cm, hĺbkou 40–60 cm a výškou až 237 cm. Menšie šatníky majú priestor na zavesenie šiat a niekoľko políc alebo vnútorných zásuviek. S veľkosťou skríň pribúda políc, vnútorných aj vonkajších zásuviek, prípadne aj oddelených skriniek.
Ako vybrať šatníkovú skriňu
Ešte väčšiu variabilitu ponúkajú programy s rohovými skriňami a ďalším úložným nábytkom. Rohové zrkadlá sú mimoriadne praktické, pretože ponúknu plastický obraz vašej spoločenskej pripravenosti. V ponuke sú aj dizajnovo zjednotené spálňové programy s posteľami a nočnými stolíkmi.
Zrkadlá môžu byť umiestnené na posuvných, alebo otočných dverách. Posuvné dvere sa dobre hodia tam, kde pred skriňou nie je veľa miesta. Tiež prístup k zrkadlám je praktickejší.
Väčšina našich zrkadlových skríň má jednoduchý, nadčasový dizajn, ktorý pristane bytom všetkých poňatí a veľkostí. Výrobky expedujeme rozložené. Zabezpečíme dopravu, vynášku aj prípadnú montáž.