Domov / Svietidlá / Stropné svietidlá

Stropné svietidlá

V tejto kategórii nájdete rôzne typy stropných svietidiel do technických aj obytných priestorov bytu, v mnohých štýloch a vyhotoveniach.
  Čítať ďalej
Dostupnosť
Cena
Farba
Antracitová
Biela
Čierna
Hnedá
Medená
Priesvitná
Prírodná
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Zlatá
Žltá
Zobraziť 241 produktů podle Máme pro vás 241 produktů
Charakteristikou stropných svietidiel je ich prisadenie ku stropu – na rozdiel od závesných svietidiel čiže lustrov. 
Stropné svietidlá sú správnou voľbou na osvetlenie tých miest v dome a byte, v ktorých nechcete mať zvláštnu svetelnú atmosféru. Svietidlá so skleneným či plastovým krytom vám poskytnú praktické a rovnomerné osvetlenie.
Ak chcete dosiahnuť lokálne nasvietenie len určitých častí miestnosti, môžete vyberať z veľkého množstva bodových svietidiel. Nasmerujú prúd svetla tam, kde ho potrebujete. Vznikne plastické osvetlenie príjemné hlavne v obývacích miestnostiach.
Na sklade máme aj svietidlá s originálne riešenými tienidlami, ktoré nespadajú do žiadnej z popísaných kategórií. Váš byt rozžiaria aj svojim zaujímavým dizajnom.
Stropné svietidlá sú osadené výmennými LED zdrojmi rôznych typov a pätíc. Náhradné zdroje zakúpite v každom elektroobchode.
 

Inspirujte se

Poznáte najnovšie trendy v interiérovom osvetlení?

Svietidlá v interiéri sú nielen funkčným prvkom, ale svojimi tvarmi, veľkosťou a farbou sa podieľajú aj na celkovom vzhľade miestnosti a pomáhajú vytvoriť jej atmosféru. Ktoré trendy v rámci osvetlenia by nemali ujsť vašej pozornosti?

Ako si vybrať matrac: čo všetko vziať do úvahy?

Výber matraca je jedným z dôležitých krokov pre vaše zdravie. Kvalitný matrac sa prispôsobí vášmu telu, vďaka čomu bráni nevhodným polohám pri spaní a odbremeňuje chrbticu a svalové partie od zbytočnej záťaže. Viete, ako si vybrať matrac a čo všetko by ste pri jeho kúpe…

Žltá sedačka prežiari interiér. Prečo sa táto farba hodí do obývačky?

Žltá farba väčšinou nie je prvým odtieňom, ktorý zvažujeme pri výbere sedačky. A je to škoda. Obývačku totiž dokáže presvetliť a rozžiariť. Ak práve uvažujete o kúpe, žltá sedačka rozhodne stojí za zváženie.

Filtry

Antracitová
Biela
Čierna
Hnedá
Medená
Priesvitná
Prírodná
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Zlatá
Žltá