Domov / Textil / Deky

Deky

Zahrejte sa pod dekou zo Sconta. Nielenže môže poslúžiť ako zdroj tepla a pohodlia, ale je tiež skvelým doplnkom do interiéru. Vyberajte z veľkého množstva diek a nájdite si tú pravú, treba deku na sedačku. Čítať ďalej
Dostupnosť
Cena
Farba
Antracitová
Béžová
Biela
Červená
Čierna
Fialová
Hnedá
Modrá
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Zelená
Zlatá
Žltá
Ďalšie vlastnosti
Zobraziť 61 produktů podle Máme pro vás 61 produktů
Kvalitné materiály a široká ponuka
Nič nezútulní interiér a nezahreje tak, ako naše krásne štýlové deky. Vyberte si z veľkého množstva najrôznejších moderných a klasických strihov, materiálov, tkanín či farieb a nájdite tú, ktorá vám sadne najviac. Čo môže byť krajšie, než sedieť na gauči po náročnom dni s dobrou knihou alebo pozerať na obľúbený program v televízii a relaxovať pod pohodlnou dekou.
 

Inspirujte se

Poznáte najnovšie trendy v interiérovom osvetlení?

Svietidlá v interiéri sú nielen funkčným prvkom, ale svojimi tvarmi, veľkosťou a farbou sa podieľajú aj na celkovom vzhľade miestnosti a pomáhajú vytvoriť jej atmosféru. Ktoré trendy v rámci osvetlenia by nemali ujsť vašej pozornosti?

Ako si vybrať matrac: čo všetko vziať do úvahy?

Výber matraca je jedným z dôležitých krokov pre vaše zdravie. Kvalitný matrac sa prispôsobí vášmu telu, vďaka čomu bráni nevhodným polohám pri spaní a odbremeňuje chrbticu a svalové partie od zbytočnej záťaže. Viete, ako si vybrať matrac a čo všetko by ste pri jeho kúpe…

Žltá sedačka prežiari interiér. Prečo sa táto farba hodí do obývačky?

Žltá farba väčšinou nie je prvým odtieňom, ktorý zvažujeme pri výbere sedačky. A je to škoda. Obývačku totiž dokáže presvetliť a rozžiariť. Ak práve uvažujete o kúpe, žltá sedačka rozhodne stojí za zváženie.

Filtry

Antracitová
Béžová
Biela
Červená
Čierna
Fialová
Hnedá
Modrá
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Zelená
Zlatá
Žltá