Keď pre kuchyňu, tak do SCONTA

V každom zo 4 kuchynských štúdií si môžete vybrať z viac ako 40 vystavených kuchýň rôznych štýlov a farebných vyhotovení. Naši starostlivo preškolení odborníci vám poradia takú kuchyňu, ktorá vyhovuje vašim predstavám a požiadavkám.

Kuchyňa na mieru

Povedzte nám, ako má vaša vysnívaná kuchyňa vyzerať a my zariadime všetko ostatné. Zostavíme kuchyňu tak, aby zodpovedala vašim prianiam a potrebám. Pohodlie a dlhú výdrž potom zabezpečí kvalitný materiál a najmodernejšie technológie.


DOHODNITE SI NEZÁVÄZNÉ STRETNUTIE V JEDNOM Z NAŠICH 4 KUCHYNSKÝCH ŠTÚDIÍ.

Domluvit schůzku


NÁVRH KUCHYNE VIEME PRIPRAVIŤ AJ ONLINE, BEZPEČNE Z POHODLIA VÁŠHO DOMOVA.

Dojednať plánovanie

Kuchynské linky

Rýchle, lacné, a funkčné riešenie. Ich prednosti sú kompaktné rozmery a nízka cena. Obstaranie je veľmi jednoduché: Ľahko si ju vyberiete v našom e-shope, alebo v niektorom z našich obchodov.

 Kuchynská linka WELCOME X
Akciová cena
Akciová cena
219,00
Pôvodná cena
Pôvodná cena
379,00
Ušetríte
160,00

 • Šírka: 240 cm
 • Výška: 204 cm
 • Hĺbka: 60 cm
 Kuchynská linka DELTA 180
SCONTO Club
199,00
Bežná cena
259,00
Ušetríte
60,00

 • Šírka: 180 cm
 • Výška: 204 cm
 • Hĺbka: 60 cm
 Kuchynská linka LAUREL
SCONTO Club
749,00
Bežná cena
999,00
Ušetríte
250,00

 • Dĺžka: 310 cm
 • Výška: 211 cm
 • Hĺbka: 60 cm

Magazín

Na čo je dobré pri nákupe kuchyne nezabúdať?

Kuchyňa je stredobodom každého domova. Predstavuje miesto, kde spoločne jeme, hovoríme, žijeme, diskutujeme, ale aj odpočívame. Kuchyňa by preto mala byť vždy navrhnutá predovšetkým tak, aby sme sa v nej cítili príjemne a radi tu trávili svoj čas. Existuje celý rad možností, ako sa k nákupu novej kuchyne postaviť. Nielen preto sa oplatí poradiť sa s odborníkom, napríklad v jednom zo 4 kuchynských štúdií SCONTO. V priebehu plánovania kuchyne je totiž potrebné dbať na veľa vecí: funkčnosť, správne zvolené spotrebiče, presné prispôsobenie disponibilnému priestoru a mnoho ďalšieho. Naši vyškolení a skúsení poradcovia vás na ceste k vysnívanej kuchyni radi posunú ďalej.

 

Kompetentné poradenstvo v kuchynskom štúdiu SCONTO

Kuchyňu kupujeme na mnoho rokov, a preto by mala presne slúžiť našim požiadavkám. Začína to už pri výbere kuchynských skriniek a spotrebičov, pokračuje cez dizajn a končí pri príslušenstve, prípadne bezpečnosťou pre naše ratolesti. Okrem toho by sme mali premýšľať aj o tom, či je kuchynský priestor zároveň jedálňou, kam by sa mali zmestiť ešte stôl a stoličky. Ako vidíte, je toho veľa, čo treba zvážiť. Aj preto je tu pre Vás pripravený náš ochotný personál, ktorý ponúkne rôzne možnosti, z ktorých si určite vyberiete.