Naše predajne sú otvorené pre verejnosť len ako výdajné miesta – vyzdvihnutie objednaného tovaru. Veľkoobchodný predaj pre firmy a živnostníkov bez obmedzení. Viac informácií tu

Keď pre kuchyňu, tak do Sconta

V každom zo 4 kuchynských štúdií si môžete vybrať z viac ako 40 vystavených kuchýň rôznych štýlov a farebných vyhotovení. Naši starostlivo preškolení odborníci vám pomôžu premeniť sny na skutočnosť.


Kuchyne na mieru

Kuchyne na mieru

Povedzte nám, ako má vaša vysnívaná kuchyňa vyzerať a my zariadime všetko ostatné. Zostavíme kuchyňu tak, aby zodpovedala vašim prianiam a potrebám. V závislosti od priestoru plánujeme kuchyne rôznych tvarov a veľkostí. Medzi najobľúbenejšie tvary patrí rohová kuchyňa, kuchyňa do U alebo kuchyňa s ostrovčekom. Pohodlie a dlhú výdrž zabezpečia kvalitný materiál a najmodernejšie technológie.

Viac informácií
Zadarmo

Dohodnite si nezáväznú schôdzku v jednom z našich 4 kuchynských štúdií.

Dohodnúť schôdzku
Dohodnite si schôdzku

Návrh kuchyne vieme pripraviť
aj online, z pohodlia vášho do
domova.

Dohodnúť si plánovanie
Plánovanie kuchyne

MAGAZÍN

Zariaďujete, alebo len skrášľujete bývanie? Inšpirácie nie je nikdy dosť. V našom magazíne nájdete množstvo zaujímavých tipov a praktických rád, ako vylepšiť a zútulniť akúkoľvek časť vášho domova.
všetky články
Rozmýšľate nad kúpou sedacej súpravy v tvare U?

Rozmýšľate nad kúpou sedacej súpravy v tvare U?

Ak vám hlavou víria podobné úvahy, zrejme patríte k šťastlivcom, ktorí majú vo svojom interiéri dostatok priestoru na takéto riešenie. Pamätajte však, že aj za dobrý…
Čítať ďalej
Nevyhýbajte sa dekoráciám v kúpeľni

Nevyhýbajte sa dekoráciám v kúpeľni

Kúpeľne už dávno nie sú „kobky“ v zastrčenom kúte domu alebo bytu, kam si chodíme narýchlo umyť zuby a osprchovať sa. Naopak, predstavujú plnohodnotnú miestnosť naše…
Čítať ďalej

Na čo je dobré pri nákupe kuchyne nezabúdať?

Kuchyňa je stredobodom každého domova. Predstavuje miesto, kde spoločne jeme, hovoríme, žijeme, diskutujeme, ale aj odpočívame. Kuchyňa by preto mala byť vždy navrhnutá predovšetkým tak, aby sme sa v nej cítili príjemne a radi tu trávili svoj čas. Existuje veľa možností, ako sa k nákupu novej kuchyne postaviť. Nielen preto sa oplatí poradiť sa s odborníkom, napríklad v jednom zo 4 kuchynských štúdií SCONTO. V priebehu plánovania kuchyne je totiž potrebné dbať na veľa vecí: funkčnosť, správne zvolené spotrebiče, presné prispôsobenie disponibilnému priestoru a mnoho ďalšieho. Naši vyškolení a skúsení poradcovia vás na ceste k vysnívanej kuchyni radi posunú ďalej.

Kompetentné poradenstvo v kuchynskom štúdiu SCONTO

Kuchyňu si kupujeme na mnoho rokov, a preto by mala presne slúžiť našim požiadavkám. Začína to už pri výbere kuchynských skriniek a spotrebičov, pokračuje cez dizajn a končí pri príslušenstve, prípadne bezpečnosťou pre naše ratolesti. Okrem toho by sme mali premýšľať aj o tom, či je kuchynský priestor zároveň jedálňou, kam by sa mali zmestiť ešte stôl a stoličky. Ako vidíte, je toho veľa, čo treba riadne zvážiť. Aj preto je tu pre vás pripravený náš ochotný personál, ktorý ponúkne rôzne možnosti, z ktorých si určite vyberiete.

Cookies Táto stránka používa cookies. Ďalším prehliadaním stránky vyjadrujete Váš súhlas. Viac informácií