Domov / Nábytok / Kuchynské linky

Kuchynské linky

Vaša kuchyňa neoplýva práve veľkým priestorom a vám sa nechce riešiť vymýšľanie usporiadanie a hľadanie vhodných kombinácií? Máme pre vás typizované kuchynské zostavy, ktoré majú všetko, čo v kuchyni potrebujete. Sú praktické a dostupné a vďaka nim môže aj paneláková kuchyňa vyzerať vkusne! Čítať ďalej

KUCHYNSKÝ PROGRAM

Modulový variabilný kuchynský program vám umožní zostaviť si kuchyňu podľa vašich potrieb. Individuálne kombinovateľné elementy v jednotnom dizajne vám pomôžu vytvoriť plne funkčnú kuchynskú zostavu aj na pár metroch. Kúpte si krásnu kuchyňu za skvelú cenu!
Všetky programy
Dostupnosť
Cena
Farba
Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Hnedá
Prírodná
Sivá
Šírka
cm
cm
Výška
cm
cm
Tvar kuchyne
Povrchová úprava
Zaradenie kuchýň podľa dĺžky
Zobraziť 39 produktů podle Máme pro vás 39 produktů

Nech je váš čas v kuchyni čo najpríjemnejší

Ak čas radi trávite v kuchyni, mala by presne vyhovovať vašim potrebám. Všetko by malo byť po ruke a mala by tiež pekne vyzerať. Kuchynské linky zo SCONTA spájajú praktickosť a moderný vzhľad. Sú ideálne, keď potrebujete funkčné a praktické riešenie vašej kuchyne. Medzi ich najväčšie prednosti patria kompaktné rozmery, ktoré ich predurčujú do menších kuchýň, ale aj veľmi priaznivá cena. Kuchynskú linku si môžete zaobstarať v e-shope, alebo sa príďte poradiť k nám na predajňu.

Či už je pre vás varenie nutnosť alebo radosť, vždy si môžete čas v kuchyni urobiť čo najpríjemnejší. K tomu potrebujete poriadnu kuchyňu, ktorá bude nielen pekne vyzerať, ale bude aj praktická a ľahko dostupná. Kuchynské linky zo SCONTA sú práve také - na ich zakúpenie nepotrebujete náročné plánovanie, ani veľa peňazí.

Aké sú ich výhody?

Kuchynské zostavy sú ideálne riešenie tam, kde máte málo priestoru, ale napriek tomu potrebujete miesto, kde sa vám bude dobre variť. Na rozdiel od kuchýň na mieru je ich kúpa veľmi jednoduchá: Nemusíte nič zložito plánovať a merať - vybrať si ich môžete hneď napríklad v e-shope, ale pochopiteľne sa môžete zastaviť v jednej z našich predajní, kde vám pri výbere poradia naši preškolení odborníci. Kuchynské linky sú vopred pripravené, takže stačí len vybrať, a potom sa len tešiť.

Veľký výber

V SCONTE si kuchynskú linku vyberie naozaj každý. Máme ako lacné, ideálne napríklad do študentských bytov, tak aj drahšie pre tých náročnejších. Na výber máme z niekoľkých farebných variantov, druhov prevedenia aj materiálov. Uvidíte, že varenie nikdy nebolo tak príjemné a pohodlné, ako je v kuchyni zo SCONTA.

Inspirujte se

Poznáte najnovšie trendy v interiérovom osvetlení?

Svietidlá v interiéri sú nielen funkčným prvkom, ale svojimi tvarmi, veľkosťou a farbou sa podieľajú aj na celkovom vzhľade miestnosti a pomáhajú vytvoriť jej atmosféru. Ktoré trendy v rámci osvetlenia by nemali ujsť vašej pozornosti?

Ako si vybrať matrac: čo všetko vziať do úvahy?

Výber matraca je jedným z dôležitých krokov pre vaše zdravie. Kvalitný matrac sa prispôsobí vášmu telu, vďaka čomu bráni nevhodným polohám pri spaní a odbremeňuje chrbticu a svalové partie od zbytočnej záťaže. Viete, ako si vybrať matrac a čo všetko by ste pri jeho kúpe…

Žltá sedačka prežiari interiér. Prečo sa táto farba hodí do obývačky?

Žltá farba väčšinou nie je prvým odtieňom, ktorý zvažujeme pri výbere sedačky. A je to škoda. Obývačku totiž dokáže presvetliť a rozžiariť. Ak práve uvažujete o kúpe, žltá sedačka rozhodne stojí za zváženie.

Filtry

Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Hnedá
Prírodná
Sivá
cm
cm
cm
cm