Lacné sedacie súpravy

Lacné sedacie súpravy sú ideálnym riešením pre všetkých, ktorí z rôznych dôvodov nechcú do tohto nábytku investovať viac, ako je nevyhnutné. Napriek nízkej cene ponúkajú komfortné sedenie, trendový dizajn a rôzne funkčné doplnky. Široká ponuka lacných sedačiek umožňuje každému vybrať si presne podľa svojich predstáv. Čítať ďalej
Zoradiť
od najlacnejšieho
Zobraziť 251 produktov podle Máme pro vás 251 produktov
1 3 ... 7

Lacné sedacie súpravy 

Aj keď si zaobstaráte lacnú sedaciu súpravu, neznamená to, že vám nedokáže dobre poslúžiť. Vďaka spolupráci s overenými dodávateľmi vám ponúkame lacné sedačky bez toho, aby ste museli ustupovať z požiadaviek na kvalitu. Ústupky netreba robiť dokonca ani pri dizajne či funkčných doplnkoch. V ponuke máme širokú škálu sedačiek, z ktorých nie je problém vybrať si takú, ktorá bude presne zodpovedať vašim priestorovým, štýlovým a používateľským nárokom.
 

Aké lacné sedacie súpravy máte k dispozícii:

  • Malé a subtílne sedačky ideálne do malých priestorov
  • Robustné sedačky väčších rozmerov vhodné do priestrannejších interiérov
  • Sedačky v neutrálnych aj výraznejších trendových farbách
  • Rozmanité dizajny zodpovedajúce rôznym interiérovým štýlom
  • Rozkladacie sedacie súpravy
  • Sedačky s integrovaným úložným priestorom
  • Ľavé a pravé, prípadne univerzálne vyhotovenia rohových sedacích súprav
 

Vyberáme si typ sedacej súpravy

Pri výbere konkrétneho typu sedacej súpravy je nutné vziať do úvahy dostupný priestor, ktorý vám váš interiér ponúka. Kto má obývačku spojenú s jedálenským kútom a kuchyňou, môže zvoliť komfortnejšie vyhotovenie sedačky. Ideálna bude veľká sedačka do L alebo dokonca do U. Ani v prípade veľkej sedacej súpravy sa netreba obávať príliš vysokej investície. Bez problémov si môžete zaobstarať sedacie súpravy do L alebo U lacno, no napriek tomu v atraktívnom dizajne a s moderným poťahovým materiálom. Za obzvlášť dobré ceny je možné kúpiť veľké sedacie súpravy vo výpredaji a v akciových ponukách, ktoré Sconto prináša svojim zákazníkom pravidelne.
 
V menších bytových dispozíciách, kde je vzácny každý jeden štvorcový centimeter, je lepšie voliť malé sedacie súpravy, ktoré navyše ponúkajú možnosť rozloženia na lôžko či úložné miesto. Obzvlášť vhodné môžu byť subtílnejšie modely na vyšších nožičkách, ktoré dodávajú miestnosti vzdušnosť. Netreba zabúdať ani na fakt, že takýmto priestorom pristanú skôr bledé farby, ktoré interiér opticky zväčšujú a presvetľujú.
 
V prípade, ak sa pozeráte na rozkladacie sedacie súpravy, všímajte si hlavne mechanizmus, ktorým sa rozkladá. Niektoré modely ponúkajú rozloženie sklopením zadnej, chrbtovej časti sedačky, preto v prípade rozkladania treba počítať s miestom navyše, čo najmä v malých miestnostiach môže byť problematické.
 

Vkusné a praktické riešenie

Väčšina lacných sedacích súprav disponuje celočalúneným poťahom, preto je možné umiestniť ich aj voľne do priestoru. Poťahovým materiálom je obyčajne odolná hladká tkanina, ktorá sa ľahko udržiava. To predurčuje tieto sedačky na umiestnenie nielen v obývacích, ale aj v hosťovských a detských izbách či pracovniach. Hodia sa do interiérov zariadených v modernom, minimalistickom, škandinávskom, vidieckom štýle, v retroštýle atď. Pokiaľ teda hľadáte praktické a vkusné riešenie do vášho príbytku, lacnými sedacími súpravami z našej ponuky určite získate, ako sa vraví, veľa muziky za málo peňazí.
 
Ešte ste sa nerozhodli, koľko vlastne chcete do nového sedenia zainvestovať? Odporúčame vám zoznámiť sa s kompletnou ponukou sedacích súprav a pohoviek spoločnosti Sconto.