Sedacie súpravy v tvare L

1 3 4

Sedacie súpravy v tvare L


Pohodlie a praktická stránka sedacích súprav do L
Organizujete u vás doma večierok pre priateľov a potrebujete dostatok miest na sedenie či si len chcete vychutnať svoj obľúbený televízny program z pohodlia kvalitnej a praktickej sedacej súpravy? V takom prípade, vám môžu skvele poslúžiť napríklad rohové či rozkladacie sedačky. Sedacie súpravy do L sa vyznačujú jednak tým, že sa na ne dokáže usadiť väčšie množstvo ľudí a tiež aj tým, že vďaka ich praktickému tvaru, aj napriek tomu, že často bývajú väčších rozmerov, nezaberajú v obývacej izbe či inej miestnosti, kde sú umiestnené , toľko miesta.
 
Sedačky do L patria medzi najobľúbenejšie tvary sedacích súprav, a to predovšetkým preto, že sú veľmi praktické a pohodlné. Jeden sedák majú predĺžený do leňošky, takže si môžete urobiť maximálne pohodlie. Sedacie súpravy v tvare L sa hodia najmä do väčších interiérov (napr. do rodinných domov alebo kancelárií), ale uplatnenie nájdu aj v menších bytoch, detských izbách alebo v pracovniach.
V čom sa líši od sedacích súprav v tvare do U?
Sedacie súpravy do L sa spoločne s tými v tvare U zaraďujú do kategórie rohových sedačiek, avšak je medzi nimi niekoľko rozdielov, tie najzásadnejšie si teraz vymenujme.
 
Sedačky do L sú zvyčajne vybavené dvoma sedákmi. Na ne sa potom napája jeden sedák pretiahnutý do leňošky. Oproti tomu sedacie súpravy do U majú po stranách leňošky rovno dve, alebo v niektorých prípadoch taktiež iba jednu, akurát s tým rozdielom, že na druhej strane sa potom nachádzajú ďalšie klasické sedáky.
 
Na rozdiel od sedacích súprav do tvaru U sa tie do L lepšie hodia do tradičných štvorcových alebo obdĺžnikových miestností, lebo dokážu lepšie kopírovať ich steny a nezaberajú tak zbytočne vnútorný priestor miestnosti.
 
Koľko tieto sedačky svojím tvarom pripomínajúce písmeno L stoja?
Sedačku do L si môžete zaobstarať už za ceny začínajúce na veľmi prijateľných sumách do 400 Eur, cenové rozpätie potom siaha až k takmer 2000 Eur, za ktoré môžete mať tie najexkluzívnejšie sedačky do L z našej ponuky. Podľa svojich preferencií si potom môžete zvoliť sedacie súpravy rôznych veľkostí, farieb, s rôznou hĺbkou a šírkou ložnej plochy vyrobených z rozličných materiálov, pričom za najprémiovejšie sú považované sedačky z pravej kože.
Zobraziť viac
Cookies Táto stránka používa cookies. Ďalším prehliadaním stránky vyjadrujete Váš súhlas. Viac informácií