Domov / Textil / Koberce a rohožky

Koberce a rohožky - výpredaj

Či už doma chodíte po parketách, plávajúcej podlahe, dlažbe alebo celoplošných kobercoch, bez kusových kobercov a rohožiek sa asi nezaobídete. Využite možnosť zakúpiť koberec za priaznivú cenu s našou výpredajovou kategóriou a dodajte vášmu interiéru nový doplnok. Čítať ďalej
Štítky:
Dostupnosť
Cena
Farba
Antracitová
Béžová
Biela
Červená
Čierna
Čiernobiela
Fialová
Hnedá
Modrá
Oranžová
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
Žltá
Šírka
cm
cm
Dĺžka
cm
cm
Zobraziť 42 produktů podle Máme pro vás 42 produktů

Výpredajové koberce a rohožky

Otvorte dvere do sveta úžasných premien vo vašom domove s našou výpredajovou kategóriou koberce a rohožky! Predstavujeme neodolateľnú príležitosť pre tých, ktorí hľadajú osvieženie svojho priestoru za úžasne výhodné ceny. Kusové koberce sa stávajú tým ideálnym riešením pre tých, ktorí túžia po transformácii svojho bývania bez zbytočného zaťaženia rozpočtu.

V našej exkluzívnej výpredajovej kategórii koberce a rohožky objavíte rozmanitý výber dizajnov, ktoré nielenže oživia váš interiér, ale tiež mu dodajú ten správny šmrnc. Každý kúsok, ktorý si vyberiete, bude nielen štýlovým, ale aj pohodlným doplnkom pre váš domov, plne odrážajúcim váš osobný štýl.

Poďte a urobte svoj domov miestom plným života a štýlu!

Inspirujte se

Poznáte najnovšie trendy v interiérovom osvetlení?

Svietidlá v interiéri sú nielen funkčným prvkom, ale svojimi tvarmi, veľkosťou a farbou sa podieľajú aj na celkovom vzhľade miestnosti a pomáhajú vytvoriť jej atmosféru. Ktoré trendy v rámci osvetlenia by nemali ujsť vašej pozornosti?

Ako si vybrať matrac: čo všetko vziať do úvahy?

Výber matraca je jedným z dôležitých krokov pre vaše zdravie. Kvalitný matrac sa prispôsobí vášmu telu, vďaka čomu bráni nevhodným polohám pri spaní a odbremeňuje chrbticu a svalové partie od zbytočnej záťaže. Viete, ako si vybrať matrac a čo všetko by ste pri jeho kúpe…

Žltá sedačka prežiari interiér. Prečo sa táto farba hodí do obývačky?

Žltá farba väčšinou nie je prvým odtieňom, ktorý zvažujeme pri výbere sedačky. A je to škoda. Obývačku totiž dokáže presvetliť a rozžiariť. Ak práve uvažujete o kúpe, žltá sedačka rozhodne stojí za zváženie.

Filtry

Štítky:
Antracitová
Béžová
Biela
Červená
Čierna
Čiernobiela
Fialová
Hnedá
Modrá
Oranžová
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
Žltá
cm
cm
cm
cm