Domov / Nábytok / Stoly a stolíky / Jedálenské stoly

Obdlžníkové jedálenské stoly

Obdĺžnikové jedálenské stoly sa ľahko vyrovnajú s premenlivým počtom stravníkov. Čítať ďalej

JEDÁLENSKÉ PROGRAMY

Maximálny komfort pri dobrom jedle, ktoré zdieľame s celou rodinou. Presne takú atmosféru by mala každá jedáleň poskytovať. Preto sme pre vás pripravili programy, ktoré nielen že plnia svoj účel, ale dotvárajú aj útulnú atmosféru vašej domácnosti, vďaka čomu sa budete pri každom jedle cítiť ako v príjemnej reštaurácii.
Všetky programy
Tvar stola:
Zobraziť 569 produktov podľa Máme pre vás 569 produktov
K obdĺžnikovému stolu perfektne usadíte dve až šesť osôb bez akejkoľvek asymetrie. Môžete aj nemusíte rešpektovať čestné miesta. A čo potom, keď skladací jedálenský stôl rozložíte! 
Obdĺžnikový stôl funguje, či už ho prisuniete ku stene, oknu, presklenej stene zimnej záhrady alebo do centra miestnosti (a pozornosti).
Veľká škála rozmerov vyhovie všetkým veľkostiam kuchýň, jedální, rodín aj spoločenských ambícií. Ponúkame najčastejšie rozmery stolov 100x70 alebo 120x80 cm, zďaleka však nie len ich. V ponuke nájdete aj veľké stoly so šírkou jeden meter a dĺžkou viac ako 250 centimetrov pre skutočných fanúšikov pospolitosti.
Vybrať si môžete stôl z masívneho dreva alebo kvalitných drevotrieskových materiálov v bohatej škále povrchových dekorov a farieb. Obľúbené sú stoly so sklenenými doskami a centrálnym kovovým podstavcom. To možno samozrejme nájsť aj pri stoloch drevených.
 
 

Inspirujte se

Typy postelí: z akých máte na výber?

Dobrá pohodlná posteľ je na nezaplatenie. Každý deň v nej strávime aspoň šesť až osem hodín, čo nie je zanedbateľný čas. Kvalitný spánok totiž človeku dáva energiu do nového dňa, schopnosť sústrediť sa a zvládať každodenný nápor stresu. Posteľ musí zodpovedať používateľ…

Nástenné a stojanové vešiaky – šikovní pomocníci do každého bytu

Dnes sa zameriame na užitočných, ale často opomínaných pomocníkov v domácnosti – na nástenné a stojanové vešiaky. Vítané sú na viacerých miestach v domácnosti, nielen v predsieni. Hoci si ich nikto nekupuje na ozdobu, môžu byť aj skvelým dekoratívnym prvkom, ktorý zdôra…

Zútulnite terasu stromami, ktorým sa darí aj v kvetináčoch

Hádam niet človeka, ktorý by si v teplých mesiacoch s radosťou neposedel na terase. V súčasnosti sa tomuto priestoru venuje veľa pozornosti. Stáva sa akousi obývačkou na čerstvom vzduchu, pričom dôraz sa kladie nielen na pohodlné zariadenie, ale aj na doplnky, ktoré dot…

Filtry

Tvar stola:
Antracitová
Béžová
Biela
Čierna
Čiernobiela
Hnedá
Medená
Priesvitná
Prírodná
Sivá
Strieborná
Viacfarebná
Zlatá
cm
cm
cm
cm
cm
cm