Domov / Nábytok / Stoly a stolíky / Jedálenské stoly

Obdlžníkové jedálenské stoly

Obdĺžnikové jedálenské stoly sa ľahko vyrovnajú s premenlivým počtom stravníkov. Čítať ďalej

JEDÁLENSKÉ PROGRAMY

Maximálny komfort pri dobrom jedle, ktoré zdieľame s celou rodinou. Presne takú atmosféru by mala každá jedáleň poskytovať. Preto sme pre vás pripravili programy, ktoré nielen že plnia svoj účel, ale dotvárajú aj útulnú atmosféru vašej domácnosti, vďaka čomu sa budete pri každom jedle cítiť ako v príjemnej reštaurácii.
Všetky programy
Zobraziť 288 produktů podle Máme pro vás 288 produktů
1 3 ... 8
K obdĺžnikovému stolu perfektne usadíte dve až šesť osôb bez akejkoľvek asymetrie. Môžete aj nemusíte rešpektovať čestné miesta. A čo potom, keď skladací jedálenský stôl rozložíte! 
Obdĺžnikový stôl funguje, či už ho prisuniete ku stene, oknu, presklenej stene zimnej záhrady alebo do centra miestnosti (a pozornosti).
Veľká škála rozmerov vyhovie všetkým veľkostiam kuchýň, jedální, rodín aj spoločenských ambícií. Ponúkame najčastejšie rozmery stolov 100x70 alebo 120x80 cm, zďaleka však nie len ich. V ponuke nájdete aj veľké stoly so šírkou jeden meter a dĺžkou viac ako 250 centimetrov pre skutočných fanúšikov pospolitosti.
Vybrať si môžete stôl z masívneho dreva alebo kvalitných drevotrieskových materiálov v bohatej škále povrchových dekorov a farieb. Obľúbené sú stoly so sklenenými doskami a centrálnym kovovým podstavcom. To možno samozrejme nájsť aj pri stoloch drevených.