Domov / Nábytok / Skrine a komody / Šatníkové skrine

Lacné šatníkové skrine

Praktická a pekná šatníková skriňa nemusí stáť veľa. Lacné šatníky ponúkame v mnohých rozmeroch, dekoroch a zostavách. Investujte do šiat, nie do šatníku. Čítať ďalej

SKRIŇOVÉ PROGRAMY

Dostatok úložného priestoru je základom čistého a usporiadaného domova. Je však najvyšší čas nahradiť nevzhľadné krabice a zakladače sadou moderných a praktických skríň.
Všetky programy
Dostupnosť
Cena
Zobraziť 432 produktů podle Máme pro vás 432 produktů

Lacné šatníkové skrine

Poskladajte, zarovnajte, zavrite a hotovo. Toto predsa nemusí stáť majland. Vyberte si lacné šatníkové skrine, ktoré napriek tomu vzorne splnia svoje úlohy. Nájdete u nás šatníky so šírkou od 60 do 360 cm. Rôzne výšky skríň umožnia využiť aj miesto pod schodami alebo v podkroví.

Šatníkové skrine môžete postaviť do spálne, do predsiene, uplatnia sa ale aj v akejkoľvek obytnej a úžitkovej miestnosti. V ponuke sú skrine v bielej fólii či laku, dekore duba sonoma a všemožných kombináciách. Povrch dverí často slúži na praktické umiestnenie zrkadiel, ktorými okrem iného opticky zväčšíte aj priestor menších miestností. Jednoduchý štýl sa hodí do moderne ladených bytov, ale zhodne sa aj so staršími kusmi nábytku.

S ohľadom na množstvo miesta môžete preferovať lacné šatníkové skrine s otočnými dverami, alebo skrine s posuvnými dverami. Klasické otočné dvere potrebujú viac miesta pred skriňou, ponúknu ale dokonalý prístup do celého objemu skrine naraz. Ak uvažujete o zrkadlovej skrini, dajte prednosť posuvným dverám.

Ako vybrať šatníkovú skriňu

Za dverami na svoj náklad čakajú šatníkové tyče, police a zásuvky. Veľa modelov má zásuvky prístupné zvonku alebo oddelené priestormi s otočnými dverami.

Skriňu môžete postaviť jednotlivo, alebo z nich vytvoriť súvislý blok. Vďaka rohovým skriniam nebude prekážkou ani kút alebo vonkajší roh. S výškou skríň až 237 cm môžete využiť celé steny od podlahy až ku stropu. Splnia rovnakú úlohu ako vstavané skrine, a vyjdú podstatne lacnejšie.

Veľa ucelených programov vám okrem skríň ponúkne aj menšie skrinky, postele či nočné stolíky. Ľahko si tak v jednom štýle vybavíte celú miestnosť.

Nábytok dodávame v rozloženom stave. Ak sa vám nezmestí do auta, radi vám ho dopravíme a vynesieme až do bytu. Ak nechcete strácať časť zostavením, odborne vám ho aj zmontujeme.

Inspirujte se

Poznáte najnovšie trendy v interiérovom osvetlení?

Svietidlá v interiéri sú nielen funkčným prvkom, ale svojimi tvarmi, veľkosťou a farbou sa podieľajú aj na celkovom vzhľade miestnosti a pomáhajú vytvoriť jej atmosféru. Ktoré trendy v rámci osvetlenia by nemali ujsť vašej pozornosti?

Ako si vybrať matrac: čo všetko vziať do úvahy?

Výber matraca je jedným z dôležitých krokov pre vaše zdravie. Kvalitný matrac sa prispôsobí vášmu telu, vďaka čomu bráni nevhodným polohám pri spaní a odbremeňuje chrbticu a svalové partie od zbytočnej záťaže. Viete, ako si vybrať matrac a čo všetko by ste pri jeho kúpe…

Žltá sedačka prežiari interiér. Prečo sa táto farba hodí do obývačky?

Žltá farba väčšinou nie je prvým odtieňom, ktorý zvažujeme pri výbere sedačky. A je to škoda. Obývačku totiž dokáže presvetliť a rozžiariť. Ak práve uvažujete o kúpe, žltá sedačka rozhodne stojí za zváženie.

Filtry

Antracitová
Béžová
Biela
Červená
Čierna
Čiernobiela
Hnedá
Modrá
Priesvitná
Prírodná
Ružová
Sivá
Viacfarebná
Zelená
cm
cm
cm
cm
cm
cm