Domov / Nábytok / Skrine a komody / Šatníkové skrine

Lacné šatníkové skrine

Praktická a pekná šatníková skriňa nemusí stáť veľa. Lacné šatníky ponúkame v mnohých rozmeroch, dekoroch a zostavách. Investujte do šiat, nie do šatníku. Čítať ďalej

SKRIŇOVÉ PROGRAMY

Dostatok úložného priestoru je základom čistého a usporiadaného domova. Je však najvyšší čas nahradiť nevzhľadné krabice a zakladače sadou moderných a praktických skríň.
Všetky programy
Zoradiť
od najlacnejšieho
Zobraziť 400 produktov podle Máme pro vás 400 produktov
1 3 ... 12

Lacné šatníkové skrine

Poskladajte, zarovnajte, zavrite a hotovo. Toto predsa nemusí stáť majland. Vyberte si lacné šatníkové skrine, ktoré napriek tomu vzorne splnia svoje úlohy. Nájdete u nás šatníky so šírkou od 60 do 360 cm. Rôzne výšky skríň umožnia využiť aj miesto pod schodami alebo v podkroví.

Šatníkové skrine môžete postaviť do spálne, do predsiene, uplatnia sa ale aj v akejkoľvek obytnej a úžitkovej miestnosti. V ponuke sú skrine v bielej fólii či laku, dekore duba sonoma a všemožných kombináciách. Povrch dverí často slúži na praktické umiestnenie zrkadiel, ktorými okrem iného opticky zväčšíte aj priestor menších miestností. Jednoduchý štýl sa hodí do moderne ladených bytov, ale zhodne sa aj so staršími kusmi nábytku.

S ohľadom na množstvo miesta môžete preferovať lacné šatníkové skrine s otočnými dverami, alebo skrine s posuvnými dverami. Klasické otočné dvere potrebujú viac miesta pred skriňou, ponúknu ale dokonalý prístup do celého objemu skrine naraz. Ak uvažujete o zrkadlovej skrini, dajte prednosť posuvným dverám.

Ako vybrať šatníkovú skriňu

Za dverami na svoj náklad čakajú šatníkové tyče, police a zásuvky. Veľa modelov má zásuvky prístupné zvonku alebo oddelené priestormi s otočnými dverami.

Skriňu môžete postaviť jednotlivo, alebo z nich vytvoriť súvislý blok. Vďaka rohovým skriniam nebude prekážkou ani kút alebo vonkajší roh. S výškou skríň až 237 cm môžete využiť celé steny od podlahy až ku stropu. Splnia rovnakú úlohu ako vstavané skrine, a vyjdú podstatne lacnejšie.

Veľa ucelených programov vám okrem skríň ponúkne aj menšie skrinky, postele či nočné stolíky. Ľahko si tak v jednom štýle vybavíte celú miestnosť.

Nábytok dodávame v rozloženom stave. Ak sa vám nezmestí do auta, radi vám ho dopravíme a vynesieme až do bytu. Ak nechcete strácať časť zostavením, odborne vám ho aj zmontujeme.