Domov / Nábytok / Skrine a komody / Šatníkové skrine

Šatníkové skrine - výpredaj

Naše šatníkové skrine sú vždy cenovo dostupné. Cenám za modely vo výpredaji sa len tak nedá odolať. Čítať ďalej

SKRIŇOVÉ PROGRAMY

Dostatok úložného priestoru je základom čistého a usporiadaného domova. Je však najvyšší čas nahradiť nevzhľadné krabice a zakladače sadou moderných a praktických skríň.
Všetky programy

Výpredaj šatníkových skríň      

Šatníkovým skriniam vo výpredaji neklesá kvalita, ale len cena. Dôvodom na zaradenie do výpredaja býva ukončenie výroby a náhrada novým modelom. Vždy ide o prvotriedny, nepoškodený tovar dostupný so zľavou.

V ponuke sa objavujú skrine všetkých typov, rozmerov, farieb a usporiadaní. Hodia sa do predsiení, spální, pracovní a technických miestností. Môžete zvoliť biele šatníkové skrine, skrine s dekorom duba sonoma a skrine v kombináciách oboch dekorov a ďalších farieb. Obľúbené sú šatníkové skrine so zrkadlami na otočných a posuvných dverách.

Úložný priestor skrine pomáhajú organizovať tyče na ramienka, nastaviteľné police, vnútorné a vonkajšie zásuvky a delené priestory s vlastnými dvierkami. Skriňa preto nemusí slúžiť len na ukladanie šatstva, ale všetkého, čo má byť skryté očiam, a pritom po ruke.

Skriňu z výpredaja môžete doplniť ďalšími kusmi rovnakej série a zariadiť tak celú miestnosť v jednom štýle — s príjemnou úsporou.

Nábytok dodávame v rozloženom stave, radi vám však zabezpečíme dopravu aj odbornú montáž.