Domov / Nábytok / Skrine a komody / Šatníkové skrine

Šatníkové skrine - výpredaj

Naše šatníkové skrine sú vždy cenovo dostupné. Cenám za modely vo výpredaji sa len tak nedá odolať. Čítať ďalej

SKRIŇOVÉ PROGRAMY

Dostatok úložného priestoru je základom čistého a usporiadaného domova. Je však najvyšší čas nahradiť nevzhľadné krabice a zakladače sadou moderných a praktických skríň.
Všetky programy
Zobraziť 24 produktov podle Máme pro vás 24 produktov

Výpredaj šatníkových skríň      

Šatníkovým skriniam vo výpredaji neklesá kvalita, ale len cena. Dôvodom na zaradenie do výpredaja býva ukončenie výroby a náhrada novým modelom. Vždy ide o prvotriedny, nepoškodený tovar dostupný so zľavou.

V ponuke sa objavujú skrine všetkých typov, rozmerov, farieb a usporiadaní. Hodia sa do predsiení, spální, pracovní a technických miestností. Môžete zvoliť biele šatníkové skrine, skrine s dekorom duba sonoma a skrine v kombináciách oboch dekorov a ďalších farieb. Obľúbené sú šatníkové skrine so zrkadlami na otočných a posuvných dverách.

Úložný priestor skrine pomáhajú organizovať tyče na ramienka, nastaviteľné police, vnútorné a vonkajšie zásuvky a delené priestory s vlastnými dvierkami. Skriňa preto nemusí slúžiť len na ukladanie šatstva, ale všetkého, čo má byť skryté očiam, a pritom po ruke.

Skriňu z výpredaja môžete doplniť ďalšími kusmi rovnakej série a zariadiť tak celú miestnosť v jednom štýle — s príjemnou úsporou.

Nábytok dodávame v rozloženom stave, radi vám však zabezpečíme dopravu aj odbornú montáž.