Domov / Nábytok / Stoly a stolíky

Stoly a stolíky – výpredaj

Objavte kvalitné stoly za výhodné ceny v našom výpredaji! Vyberajte z ponuky jedálenských, barových, písacích stolov a TV stolíkov. Čítať ďalej
Štítky:
Dostupnosť
Cena
Farba
Antracitová
Béžová
Biela
Červená
Čierna
Čiernobiela
Hnedá
Medená
Modrá
Oranžová
Priesvitná
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
Zlatá
Žltá
Šírka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hĺbka
cm
cm
Zobraziť 136 produktov podľa Máme pre vás 136 produktov

Výpredaj stolov

Vstúpte do sveta elegancie a funkcionality! Objavte výpredajové jedálenské stoly na rodinné stretnutia, barové stoly na večierky s priateľmi, písacie stoly na produktívne pracovné prostredie, nočné stolíky na pokojný spánok, TV stolíky na pohodlné sledovanie obľúbených filmov a prístavných stolíkov na rôzne účely.
 
Jedálenské stoly spájajú špičkovú funkčnosť s dizajnovou eleganciou, poskytujú priestor na nezabudnuteľné rodinné večere a ponúkajú pohodlie každodenného sedenia.
 
Do pracovného prostredia ponúkame písacie stoly, ktoré spájajú praktickú stránku s estetikou. Vďaka nim dosiahnete maximálnej produktivity a zároveň pridáte eleganciu do vášho pracovného priestoru.
 
Pokiaľ hľadáte štýlový nočný stolík či útulný TV stolík (TV komodu), naša výpredajová kategória má to, čo potrebujete. Prístavné stolíky sú vhodné, ako praktické doplnky do rôznych častí vášho domova.
 
Vyberte si z našej rozmanitej ponuky stolov, ktoré nielenže splnia vaše potreby, ale tiež dodajú vášmu interiéru ten správny nádych elegancie.

Inspirujte se

Objavte výhody lavíc do predsiene

Predsieň je ako obal knihy. Je to prvý priestor, ktorý uvidia vaši hostia pri vstupe do bytu. Predsieň by ich mala privítať vrelou a príjemnou atmosférou, preto je jej správne zariadenie kľúčové. Aby si mohli odložiť oblečenie a vyzuť topánky, nemala by tam chýbať lavic…

Koberec do kuchyne: čo sú plusy a mínusy tejto voľby

Otázka koberca do kuchyne rozdeľuje spoločnosť na dva tábory. Jeden naň nedá dopustiť, druhý by si nedal koberec do kuchyne za žiadnu cenu. Aby sme vám pomohli so správnym rozhodnutím, spísali sme výhody aj nevýhody kuchynského koberca. A pridáme praktické rady, na ktor…

Konferenčný stolík: čo zohľadniť pri výbere?

Aká by to bola obývačka bez konferenčného stolíka? Výber toho správneho však môže byť poriadna fuška. Stolík by mal štýlovo zapadnúť do interiéru, plniť svoju funkciu a zároveň zodpovedať špecifikám domácnosti a jej členov. Čo by ste mali zohľadniť pri jeho výbere?

Filtry

Štítky:
Antracitová
Béžová
Biela
Červená
Čierna
Čiernobiela
Hnedá
Medená
Modrá
Oranžová
Priesvitná
Prírodná
Ružová
Sivá
Strieborná
Tyrkysová
Viacfarebná
Zelená
Zlatá
Žltá
cm
cm
cm
cm
cm
cm