Domov / Blog / Spálňa

MAGAZÍN

Zariaďujete, alebo len skrášľujete bývanie? Inšpirácie nie je nikdy dosť. V našom magazíne nájdete množstvo zaujímavých tipov a praktických rád, ako vylepšiť a zútulniť akúkoľvek časť vášho domova.

Zariadenie spálne Štítek: Zariadenie spálne

 • RADÍME: Ako si vybrať šatníkovú skriňu

  RADÍME: Ako si vybrať šatníkovú skriňu

  Ako si vybrať šatníkovú skriňu spĺňajúcu naše nároky do najmenšieho detailu? Zamerajte sa na niekoľko kritérií, ktoré vám kúpu vhodnej šatníkovej skrine uľahčia.
 • RADÍME: Ako si vybrať manželskú posteľ

  RADÍME: Ako si vybrať manželskú posteľ

  Potrebujete novú manželskú posteľ a neviete, čo je dôležité pri jej výbere? Tento manuál, ako si vybrať posteľ, vás oboznámi so všetkým potrebným.
 • Vyberáme si jednolôžkovú posteľ

  Vyberáme si jednolôžkovú posteľ

  Jednolôžkové postele sú zvyčajne súčasťou detských a študentských izieb, využitie však nájdu aj v hosťovských izbách, pracovniach či menších bytoch, ktoré obývajú slobodní ľudia. Vyberať si môžete spomedzi niekoľkých druhov, najprv je však dobré ujasniť si svoje priorit…
 • Šatníkové skrine so zrkadlom – praktické i elegantné

  Šatníkové skrine so zrkadlom – praktické i elegantné

  Uvažujete o kúpe šatníkovej skrine? Potom sa určite nezamýšľate iba nad jej veľkosťou, výberom materiálu a spôsobom otvárania, ale takisto dumáte, či si vybrať model so zrkadlom alebo bez neho. Čo všetko by ste o šatníkových skriniach so zrkadlom mali vedieť?
 • Aké zásady si osvojiť na dosiahnutie dobrého spánku?

  Aké zásady si osvojiť na dosiahnutie dobrého spánku?

  Spánok je nevyhnutnou súčasťou nášho života. Je rovnako dôležitý ako všetko, čomu sa aktívne venujeme počas dňa. Viete však, že rovnako podstatná je aj jeho kvalita? Čo robiť, ak si chceme dopriať dobrý spánok?
 • 5x inak: Spálňa

  5x inak: Spálňa

  Spaním strávime asi tretinu života, aj preto je dôležité, aby sme si v spálni dokonale oddýchli. Podľahnúť v tejto miestnosti niektorému z aktuálnych farebných trendov alebo ju radšej zariadiť neutrálne a v prírodných tónoch? Inšpirujte sa nasledujúcimi piatimi štýlmi, …
 • 7 pravidiel, ako zariadiť spálňu

  7 pravidiel, ako zariadiť spálňu

  Zdanlivo jednoduchá úloha sa v praxi môže zmeniť na obrovský problém, pokiaľ si nevyjasníte základné pravidlá o zariaďovaní a výbere nábytku do spálne. Keď sa ich budete držať, určite sa vo svojej krajine snov budete cítiť skvelo.
 • Pružinové matrace – klasika v modernom poňatí

  Pružinové matrace – klasika v modernom poňatí

  Ak sa vám s pružinovými matracmi spája predstava nepríjemného vŕzgania, možno vás vyvedieme z omylu. Dnešné moderné matrace sú totiž oveľa sofistikovanejšie, aj keď obsahujú staré známe pružiny. Čo je charakteristické pre pružinové matrace a aké typy rozoznávame?
 • Praktické tipy do malej spálne

  Praktické tipy do malej spálne

  Ak máte vo vašej intímnej zóne len veľmi málo priestoru na akékoľvek zariadenie, zvyčajne je potrebné rozumne skĺbiť pohodlie a úložné priestory. Ako však vyriešiť priestor malej spálne tak, aby vám nielen slúžil, ale súčasne pôsobil útulne a príjemne?
 • Niekoľko dôvodov, prečo si kúpiť zdravotný matrac

  Niekoľko dôvodov, prečo si kúpiť zdravotný matrac

  Sedavé zamestnanie, nedostatok pohybu a neustály stres sa výrazne podpisujú na našom zdraví. Nečudo, že čoraz viac ľudí trpí rozličnými neduhmi pohybového a oporného aparátu. Osobitnou skupinou sú alergici a astmatici, pre ktorých je zasa mimoriadne dôležité čisté a zdr…
 • Postele s úložným priestorom

  Postele s úložným priestorom

  Priestorov na odkladanie oblečenia či iných vecí nikdy nie je dosť, predovšetkým v malých bytoch. Ak vám nepostačujú skrine či komody, môžu vás zachrániť praktické postele s úložným priestorom.
 • Výhody bielej spálne

  Výhody bielej spálne

  Biela je farbou, ktorá sa psychologicky spája s dobrom, je symbolom svetla, čistoty, nevinnosti, ale aj nadprirodzenosti a božskosti. Vytvára dojem priestrannosti, ale takisto necháva vyniknúť doplnky. Ako však biela pôsobí v miestnosti, kde sa večer čo večer odoberáme …