Domov / Blog / Osvetlenie

Osvetlenie domácnosti

Zariaďujete, alebo len skrášľujete bývanie? Inšpirácie nie je nikdy dosť. V našom magazíne nájdete množstvo zaujímavých tipov a praktických rád, ako vylepšiť a zútulniť akúkoľvek časť vášho domova.

Osvetlenie domácnosti Štítek: Osvetlenie domácnosti

Zariaďujete, alebo len skrášľujete bývanie? Inšpirácie nie je nikdy dosť. V našom magazíne nájdete množstvo zaujímavých tipov a praktických rád, ako sa pohrať s osvetlením domácnosti.
 • Stojaca lampa – tichý spoločník v domácnosti

  Vybrať si dokonalé svietidlo je kumšt. V mnohých prípadoch totiž nejde iba o potrebu osvetlenia nejakého priestoru, ale o snahu vytvoriť určitú atmosféru. A práve tu sa o slovo hlási stojaca lampa.
 • Stolné lampy – zázrak v interiéri na počkanie

  Niektorí ľudia hľadajú pekné miesto na bývanie, iní dokážu každý obytný priestor urobiť pekným. Takíto ľudia totiž vedia, aké prvky a doplnky použiť, aby aj ten najmenej zaujímavý interiér získal nový šmrnc. Kúskom, ktorý vám vždy pomôže pozdvihnúť atmosféru, sú aj stol…
 • Dôležité je nielen svietidlo, ale aj farba svetla

  Výber osvetlenia je často posledným bodom pri zariaďovaní bytu. Veď lustre a lampy majú byť pomyselnou čerešničkou interiéru. Mnohí skúsení architekti a dizajnéri vám však povedia, že otázky o svetelnom systéme vašej domácnosti treba riešiť ako prvé. Prečo je to tak?
 • Poznáte najnovšie trendy v interiérovom osvetlení?

  Svietidlá v interiéri sú nielen funkčným prvkom, ale vytvárajú správnu atmosféru a svojimi tvarmi, veľkosťou aj farbou sa podieľajú na celkovom vzhľade miestnosti. Aké trendy v osvetlení sme si v poslednom čase všimli a nemali by ujsť vašej pozornosti?
 • Ako si vyrobiť svetelné dekorácie a lampičky

  Raz za čas sa nám žiada zmena a túžime spestriť svoj interiér niečím neopozeraným. Pokiaľ máme trocha fantázie a sme zruční, môžeme si nový doplnok podľa vlastného vkusu vyrobiť aj sami. Oživenie bytu prinesú napríklad rôzne lampy či svetelné dekorácie, ktoré večer navo…