Domov / Blog / Ako na to

MAGAZÍN

Zariaďujete, alebo len skrášľujete bývanie? Inšpirácie nie je nikdy dosť. V našom magazíne nájdete množstvo zaujímavých tipov a praktických rád, ako vylepšiť a zútulniť akúkoľvek časť vášho domova.

Ako na to Štítek: Ako na to

 • Dobrý dojem sa začína v predsieni. Ako ju zariadiť?

  Dobrý dojem sa začína v predsieni. Ako ju zariadiť?

  Predsieň je prvá miestnosť v dome, ktorú vidí každá návšteva a veľa napovedá o zvyšku interiéru. Jej zariadenie slúži primárne na praktické skladovanie topánok, kabátov a vecí, ktoré potrebujeme zobrať so sebou, keď odchádzame z domu, no zároveň by malo pôsobiť príjemný…
 • RADÍME: Ako si vybrať manželskú posteľ

  RADÍME: Ako si vybrať manželskú posteľ

  Potrebujete novú manželskú posteľ a neviete, čo je dôležité pri jej výbere? Tento manuál, ako si vybrať posteľ, vás oboznámi so všetkým potrebným.
 • Máte malý byt? Pri zariaďovaní stavte na týchto 7 praktických tipov!

  Máte malý byt? Pri zariaďovaní stavte na týchto 7 praktických tipov!

  Zaobstarali ste si menší byt, než ste pôvodne plánovali? Zmestiť doň celý svoj svet môže byť niekedy náročné. Existuje však pár trikov, ako z malého priestoru vytvoriť krásny domov, kde budete mať navyše všetko, čo potrebujete. Ako zariadiť malý byt, aby výsledok stál z…
 • Ako na voňavú domácnosť?

  Ako na voňavú domácnosť?

  Keď prídeme k niekomu na návštevu, privíta nás špecifická vôňa domácnosti. Každá má tú svoju – inak to vonia u starkej, inak u kamarátky. Mať domov bez nepríjemných pachov je niekedy neľahká úloha. Poradíme vám, ako sa ich zbaviť a vytvoriť voňavú domácnosť.
 • 7 pravidiel, ako zariadiť spálňu

  7 pravidiel, ako zariadiť spálňu

  Zdanlivo jednoduchá úloha sa v praxi môže zmeniť na obrovský problém, pokiaľ si nevyjasníte základné pravidlá o zariaďovaní a výbere nábytku do spálne. Keď sa ich budete držať, určite sa vo svojej krajine snov budete cítiť skvelo.
 • 5 tipov, ako relaxovať doma

  5 tipov, ako relaxovať doma

  Existuje celý rad výskumov, ktoré dokazujú, že relax pozitívne ovplyvňuje nielen našu náladu, ale aj produktivitu. Jednoducho, ľudia, ktorí vedia oddychovať, sa cítia šťastnejší, majú viac energie a práca im ide od ruky. Na pravidelný relax by sme nemali zabúdať ani dom…
 • So psom pod jednou strechou

  So psom pod jednou strechou

  Domáci miláčikovia sú pre mnohých ľudí neraz rovnocennými členmi rodiny. Život s nimi – a navyše v interiéri – však nemusí vyzerať ružovo. Čo všetko by ste mali vedieť predtým, než sa o svoj domov začnete deliť so psíkom?
 • Ako zariadiť holobyt v 9 krokoch

  Ako zariadiť holobyt v 9 krokoch

  Zatiaľ čo pri výbere bytu v štandarde si zariaďovanie vlastného domova značne zjednodušíte, holobyt vám dáva väčší priestor splniť si sen o dokonalom bývaní. A to do detailov. Samozrejme, dokončovanie holobytu má svoju postupnosť a aj zopár úskalí, s ktorými treba počít…
 • Dlhé zimné večery? Pustite sa do výroby makramé

  Dlhé zimné večery? Pustite sa do výroby makramé

  Makramé (pôvodne macramé) je technika, ktorá je známa už stovky rokov. S rozšírením hnutia hippies sa opäť dostalo na výslnie a stalo sa súčasťou bohémskej kultúry, ktorú propagovali deti kvetov. Vďaka škandinávskemu štýlu sa dnes makramé udomácňuje aj v našich interiér…
 • Praktické tipy do malej spálne

  Praktické tipy do malej spálne

  Ak máte vo vašej intímnej zóne len veľmi málo priestoru na akékoľvek zariadenie, zvyčajne je potrebné rozumne skĺbiť pohodlie a úložné priestory. Ako však vyriešiť priestor malej spálne tak, aby vám nielen slúžil, ale súčasne pôsobil útulne a príjemne?
 • 4 tipy nielen pre malý balkón

  4 tipy nielen pre malý balkón

  Aj malý balkón môže byť príjemným a pekným miestom na relax. Veľkosť rozhodne nie je prekážkou pri vytváraní výnimočného miesta na oddych. Ako zariadiť malý balkón, zútulniť ho a akými rôznymi spôsobmi sa dá využívať?
 • Ako prestrieť stôl vo všedné dni či na slávnostné chvíle

  Ako prestrieť stôl vo všedné dni či na slávnostné chvíle

  Jedálenský stôl je srdcom každého domu. Často býva jediným miestom, kde sa po celom dni alebo týždni tradične zídu všetci členovia rodiny, aby strávili spoločný čas pri dobrom jedle. Aj z tohto dôvodu si tento kľúčový prvok domácnosti zaslúži náležitú úpravu.